Zobacz temat - [R618] Gdzie szukać konkretnego warsztatu w Krakowie??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R618] Gdzie szukać konkretnego warsztatu w Krakowie??

Arti73 - Nie Lis 29, 2009 14:02
Temat postu: [R618] Gdzie szukać konkretnego warsztatu w Krakowie??
Witam.
Zwracam się z prośbą do wszystkich posiadaczy R600 z Krakowa, aby polecili mi uczciwy i niedrogi warsztat specjalizujący się w MG Rover, a zwłaszcza silnikach Hondy które występują w tych autach. Proszę o nieodsyłanie do działu; części i warsztaty, ponieważ skorzystałem ostatnio z informacji z w/w działu, udając się do znanego mechanika Rover-a i dowiedziałem się ku mojemu zdziwieniu że owszem robi przy silnikach ale angielskich a japońskie” nie lubi” .I jeszcze jedno, jeżeli ktoś z posiadaczy Rover-a z silnikiem Hondy może polecić hurtownie bądź sklep z szerokim asortymentem części na terenie Krakowa. Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam.

zuber84cool - Nie Lis 29, 2009 16:15

Arti73, nie jestem z Krakowa ale przecież nie musisz szukać warsztatów specjalizujących się w MG czy Rover wystarczy zakład który specjalizuje się w naprawach Hondy Accord albo skumasz się z kimś kto ma Hondę Accord CC7 V gen który ci poleci taki warsztat lub samo możesz gdzieś popytać o Hondę,Rover 600 to w 99% Accord CC7 Vgen,to są samochody bliźniacze konstrukcyjnie z tymi samymi silnikami,możesz też popytać chłopaków z hondaaccord-strefa co do części jeśli interesują cię OEM po niewygórowanych cenach to na terenie Krakowa popytaj tutaj tel. nieaktualne dane, mail: nieaktualne dane gg nieaktualne dane facet ma dostęp do części OEM(oryginal) do Hond

Post edytowany przez administratora.

bananafrog - Nie Lis 29, 2009 17:22

Nie wiem, z kim rozmawiałeś, ale chyba nie z P. Midowiczem z Klinów? Byłem u niego kilka razy (chociaż niczego jeszcze nie naprawiałem) i mam dobre doświadczenia. Wprawdzie ja mam diesla, a więc silnik angielski... Os. Kliny, ul. Krzyżtoporska 7, 262 22 46.
emthommas - Nie Lis 29, 2009 23:34

Pan Midowicz - dobry mechanik, też u niego serwisuję, ale mam wrażenie że zbyt często przymyka oko na pewne niedomagania starszych Roverków (że niby stary to już tak będzie miał)...
benola - Pon Lis 30, 2009 07:34

Ja też korzystałem z warsztatu p.Midowicza i mogę go spokojnie polecić.
Dzierzymir - Sob Maj 14, 2011 23:15

Autoline na Barskiej w Krakowie robi rowerki.