Zobacz temat - [R75] Nie zapala na gorącym silniku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie zapala na gorącym silniku

Hirek - Nie Lis 29, 2009 16:46
Temat postu: [R75] Nie zapala na gorącym silniku
Witam Was. Mam problem z moim Roverkiem a mianowicie. Po przejechaniu około 50 km. jak silnik się dobrze zagrzeje po zgaszeniu samochodu nie mogę go powtórnie uruchomić, muszę odczekać aż silnik dobrze wystygnie. Robi mi też dodatkowe numery podczas jazdy potrafi mi zgasnąć. :bezradny: (Tak jak by mi całkowicie odcięło dopływ paliwa) Przeglądnąłem wszystkie posty i nic nie znalazłem na ten temat.
Sam na tym się nie znam i nie zamierzam w nim grzebać. Pochodzę z okolic Rzeszowa, więc jeżeli ktoś zna dobrego mechanika byłbym bardzo wdzięczny..
Pozdrawiam

dukat11 - Nie Lis 29, 2009 17:17

Czujnik położenia wałka rozrządu lub wału korbowego do wymiany. Temat wielokrotnie poruszany na forum.
Hirek - Nie Lis 29, 2009 17:22

Dzięki Wielkie......
szamanpl - Nie Lis 29, 2009 19:42

Właśnie niedawno po diagnozie "mechanika" kupiłem czujnik położenia wałka rozrządu (nowy oryginał BMW),ale mój R palił jak chciał bez względu na temperaturę,przyczyną były zaśniedziałe styki sterownika silnika,więc gdybyś był zainteresowany to mogę go odsprzedać taniej-pisz na priv. pozdrawiam
Rowan - Nie Lis 29, 2009 19:54

szamanpl, czyli jednak tak jak Dominik podejrzewał, gdzieś coś nie łączyło.
szamanpl - Pon Lis 30, 2009 12:11

Mieliście obaj rację!!! no i został mi nówka czujnik położenia wałka rozrządu
Rowan - Pon Lis 30, 2009 15:44

szamanpl, popytny towar :grin: 300zł na allegro możesz dostać, jak nie więcej... :wink:

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 15:44 ]
Aha, nadal mam nadzieję, że się skusisz i wpadniesz do nas(mnie) na przejażdżkę CDT po chipie.