Zobacz temat - [R200] Lakierowanie cena
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Lakierowanie cena

Dk-san - Sob Gru 05, 2009 14:48
Temat postu: [R200] Lakierowanie cena
Wiadomo ze cene ogolna podadza mi u lakiernika jak pojade sie zapytac alewoel poruszyc temat przed tym

Ogolem spotkalo mnie male nieszczescie, dziewczyna za kierownica i trach nieszczescie gotowe samochod odarty lekko od strony kierowcy blotnik i drzwi moze i to nawet dobrze bo myslalem o malowaniu calego auta a to mnie troche zmobilizowalo.

Teraz pytanie w jakich granicach cenowych miescilo by sie malowanie calego auta i jak ono wyglada czy u lakiernika wszystko wykladaja i malauja sam szkielet czy maluja tylko z zewnatrz ??

co polecacie

Kot - Sob Gru 05, 2009 14:50

u mnie biora ok 300 za element
Franki28 - Sob Gru 05, 2009 15:00

W Wielkopolsce od 150 do 200 zł za element policz sobie elementy to bedziesz wiedział ile czeba zapłacić za auto a demontaż np; uszczelek zderzaków zalezne co chcesz mieć malowane to przewaznie blacharz rozbiera a jesli auto nie pujdzie do blacharza to zawsze mozesz sam rozebrac podejrzewam ze lakiernik nie bedzie ci rozbieral i to zaden bo oni nie maja czasu na takie cos
staf - Sob Gru 05, 2009 15:16

U mnie pomalowanie jednego elementu kosztuje ok 300zł. Jeżeli zarysowania, wgniecenia nie są głębokie, to tak jak pisze Franki28, pojadą po wierzchu.
Vesper416 - Sob Gru 05, 2009 17:25

Franki28 napisał/a:
W Wielkopolsce od 150 do 200 zł za element policz sobie elementy to bedziesz wiedział ile czeba zapłacić za auto a demontaż np; uszczelek zderzaków zalezne co chcesz mieć malowane to przewaznie blacharz rozbiera a jesli auto nie pujdzie do blacharza to zawsze mozesz sam rozebrac podejrzewam ze lakiernik nie bedzie ci rozbieral i to zaden bo oni nie maja czasu na takie cos


Chcialbym wiedziec gdzie i co za partacz to robi??? W Poznaniu najtaniej znalazlem 350zl w lakierni z prawdziwego zdarzenia a nie u fachowaca z pistoletem z allegfro za kilkadziesiat zloty....

Koszt malowania całego samochodu to jakies 3tys licz... jeszcze zalezy czy malujesz tylko z wierzchu czy srodek i komore tez? a do tych co sie oglaszają za tanie pieniadze to nawet nie idz bo zaplacisz pozniej jeszcze raz komus innemu za poprawki

Dk-san - Sob Gru 05, 2009 17:40

roverka mma w fabrycznym srebryn kolorze malowanie tyczyło by sie calego auta z wierzchu i tylko miejsca takie jak widoczne po otwarciu maski i bagaznika oraz progi widoczne po otwarciu drzwi oczywiscie w tym samym kolorze fabrycznym
Matius - Sob Gru 05, 2009 21:19

droga sprawa też myślę nad malowaniem całego auta ale muszę dokupić jeszcze parę części które są mi niezbędne do końcowego efektu :) liczyć trzeba 3tys+ w twoim przypadku w moim wyjdzie to niestety troszkę więcej...
Vesper416 - Sob Gru 05, 2009 22:51

Heh ja mam szczęście bo ojciec lakiernik i brachol też więc na wiosne się przymierzamy do przemalowania całego samochodu. Wyjdzie mi tyle co za sam lakier czyli do 400zł sie zamkne ;)
Kot - Sob Gru 05, 2009 22:52

Vesper416 napisał/a:
Koszt malowania całego samochodu to jakies 3tys licz... jeszcze zalezy czy malujesz tylko z wierzchu czy srodek i komore tez? a do tych co sie oglaszają za tanie pieniadze to nawet nie idz bo zaplacisz pozniej jeszcze raz komus innemu za poprawki

dokladnie, jak robic cale auto to u kogos kto nie tylko sie na tym zna ale tez ma sprzet do takeij rooty, bo pozniej moze byc tylko wiecej problemow niz to warte...