Zobacz temat - [SOLVED] Dziwny problem z pendrive`m
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [SOLVED] Dziwny problem z pendrive`m

Mayson - Wto Gru 08, 2009 15:30
Temat postu: [SOLVED] Dziwny problem z pendrive`m
Od wczoraj mam problem z pendrive`m Patriot Xporter. Po włożeniu do któregokolwiek portu USB i któregokolwiek komputera, po próbie wejścia na niego, pokazuje się komunikat: "Dysk jest niesformatowany. Czy chcesz go sformatować?" Gdy wybieram opcję OK, wyskakuje komunikat: "Nie można sformatować dysku w stacji J"

Przy ręcznej próbie formatowania Windows zaczyna go formatować i przed samym końcem przerywa komunikatem: "System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania"...

I obojętnie czy wybieram szybkie formatowanie, czy standardowe... Co tu się dzieje? Miał ktoś taką przyjemność już? Wirus jakiś :?:

Remigiusz - Wto Gru 08, 2009 15:37

Ja mam tak na Vista na Xp sie to nie pojawia i go formatowałem na XP w Fat32 :lol:

Zamknij ten komunikat i sie powinien pojawić na Moj Komputer. Czasami sie to nie pojawia a czasami sie pojawia rożnie to jest i tak z tym żyje :wink:

Mayson - Wto Gru 08, 2009 15:41

Remi55 napisał/a:
Zamknij ten komunikat i sie powinien pojawić na Moj Komputer

Po tych komunikatach znika z "Mój Komputer" i z "Power Desk". Nawet jak go widać, to wejść się nie da, bo wyskakuje, że muszę strzelić mu formatem przez pysk (chyba w koszu zaraz wyląduje - tym prawdziwym, nie z Pulpitu :evil: )

Remigiusz - Wto Gru 08, 2009 15:44

Mayson, To dziwne może go wymień na jakiś inny jak sie go 1. raz nawet z formatować nie da :neutral:
sTERYD - Wto Gru 08, 2009 15:47

odpal komputer z dyskietki win98 odpal fdisk, usuń partycję z pendrive'a, załóż na nowo i sformatuj. Dysk straci parę mb :/
Mayson - Wto Gru 08, 2009 16:00

sTERYD napisał/a:
odpal komputer z dyskietki win98 odpal fdisk, usuń partycję z pendrive'a, załóż na nowo i sformatuj. Dysk straci parę mb

Hmm, no skombinuję od kumpla dyskietkę i spróbuję; dużo roboty nie ma, a może da się uratować. A jeśli nie trudno - w końcu nowy nie kosztuje majątku :ok: Dziękuję za podpowiedzi!

azer - Wto Gru 08, 2009 18:57

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1352328.html
pierwszy link z googla po wpisaniu Patriot Xporter format :)

Mayson - Wto Gru 08, 2009 20:31

azer napisał/a:
pierwszy link z googla po wpisaniu Patriot Xporter format

No dobra... nie googlowałem ;p

Ale nawet nie wpadłem, że to może być problem z penem, byłem przekonany, że to windows, wirus albo ja coś sknociłem. Jak widać na nasze Forum też można liczyć :)
Patriot już działa :D Dzięki.