Zobacz temat - Polish idiot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Polish idiot

Dydo - Czw Gru 17, 2009 22:06
Temat postu: Polish idiot
Z pewnością zwariowane, jednak trochę się uśmiałem :D Mają chłopaki inwencję twórczą do tego, jak zostać idiotą :mrgreen:

How to be idiot ?

W 3 części omlet to mnie poprostu bardzo zniesmaczył, ale cóż, kto co lubi ;P

walkie - Czw Gru 17, 2009 22:57

nie ma to jak studenci polibudy ;)
gustav.pl - Pią Gru 18, 2009 12:23

No cóż każdy kraj ma swojego Remi Gaillard'a na jakiego go stać :wink: A co do omleta to też prekursorami nie są. Jakiś czas temu, może pamiętacie, na MTV(chyba)bodajże w niedziele puszczali też takich hardcorów co min. spożywali swoje wymiociny. I w ogóle to byli jacyś sado-masochiści. Tytułu niestety nie "pomne" :roll:
Ale ogólnie naszym też trzeba pogratulować :ok:

Pływak - Pią Gru 18, 2009 13:08

gustav.pl napisał/a:
(...)
Tytułu niestety nie "pomne" :roll:
(...)


Jackass

gustav.pl - Sob Gru 19, 2009 07:26

:ok: Pływak , o to, to... Zobaczę czy jest coś ich na YT

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 07:26 ]
Pływak napisał/a:
Jackass

Tak sobie myślę, że to jeszcze inni byli. Jeżeli dobrze sobie przypominam, to najczęściej we dwóch występowali i właśnie mogli zjeść to co zwrócili, albo pamiętam, że przywiązywali sobie jakieś ciężkie rzeczy do przyrodzenia.... Już sam nie wiem :roll: :sad:

Dud.ek - Sob Gru 19, 2009 17:29

gustav.pl napisał/a:
:ok: Pływak , o to, to... Zobaczę czy jest coś ich na YT

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 07:26 ]
Pływak napisał/a:
Jackass

Tak sobie myślę, że to jeszcze inni byli. Jeżeli dobrze sobie przypominam, to najczęściej we dwóch występowali i właśnie mogli zjeść to co zwrócili, albo pamiętam, że przywiązywali sobie jakieś ciężkie rzeczy do przyrodzenia.... Już sam nie wiem :roll: :sad:


Dirty Sanchez

MaReK - Sob Gru 19, 2009 20:33

gustav.pl napisał/a:
No cóż każdy kraj ma swojego Remi Gaillard'a na jakiego go stać :wink:

Idealnie trafione.
W pierszej czesci, ten skok na wodny tramwaj byl calkiem fajny i myslalem, ze bedzie cos fajnego. Potem tylko plywanie na deskorolce. Reszta byla zenujaca....

Pozdrawiam,