Zobacz temat - [R200 98r] tasma SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 98r] tasma SRS

hertz25 - Sob Gru 19, 2009 19:52
Temat postu: [R200 98r] tasma SRS
Dzis zauwazylem ze sie swieci SRS odlaczylem aku na 15 przed sprawdzeniem kabelkow pod siedzeniem i dalej swieci ,skrecalem tez kierownica w lewo i prawo do konca i tez nic, czytalem ze jest jakas tasma srs pod kierownica czy jak dostane sie do niej to mozna ja naprawic czy trzeba kupic a jak to na allegro widzialem ze sa tylko jaka kupic bo sa rozne oznaczenia :sad:

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 16:51 ]
http://www.allegro.pl/ite...irbag_wawa.html czy ta bedzie pasowac ,ktos odpisze :?: :razz:

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 19:52 ]
a moze ktos odpowie na co zwrocic uwage przy demontazu i ponownym skladaniu tasmy srs

Paul - Sob Gru 19, 2009 23:02

hertz25 napisał/a:
to mozna ja naprawic
Raczej to niemożliwe. Szybciej, sprawniej i pewniej będzie wymienić na inną, sprawną :)
hertz25 napisał/a:
czy ta bedzie pasowac ,ktos odpisze :?:
Najprościej zobaczyć, jaki masz numer części (YRC.....) swojej i kupić taką samą.
hertz25 napisał/a:
na co zwrocic uwage przy demontazu i ponownym skladaniu tasmy srs
Demontaż, jak demontaż - ostrożnie ;p
Przy montażu ważne, żeby taśma była ustawiona w połowie swojego zakresu obrotów (przy kołach ustawionych na wprost).

hertz25 - Sob Gru 19, 2009 23:29

niemialem nigdy z tym do czynienia ,bede wymienial to pierwszy raz :mrgreen: mam nadzieje ze nic nieuszkodze,czy latwo to jest wszystko zdemontowac :razz:
Matius - Sob Gru 19, 2009 23:48

hertz25 napisał/a:
czy latwo to jest wszystko zdemontowac

może i łatwo ale i łatwo dostać w pysk poduszką :)

hertz25 - Nie Gru 20, 2009 11:14

hehe czemu mam dostac przeciez aku odlacze no chyba ze potem po podlaczeniu :twisted:

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 11:14 ]
wczoraj mi swiecila kontrolka a sprawdzalem pod siedzeniami kable :evil: dzis odpalilem samochod chcialem zobaczyc czy zapali ,o dziwo :shock: gasnie juz srs widocznie jednak te kabelki pod siedzeniami ,gdzie sa jeszcze polaczenia bo chcialem sprawdzic dl swietego spokoju

Matius - Nie Gru 20, 2009 21:01

hertz25 napisał/a:
kabelki pod siedzeniami


sam sobie odpowiedziałeś na problem... dodam jeszcze że jest to bardzo częsty problem w tych samochodach... po prostu kabelki się zluzowały mało tego dodam jeszcze że również tak miałem i jak poprawiłem teraz już jest wszystko ok :ok:

Paul - Pon Gru 21, 2009 09:14

hertz25 napisał/a:
widocznie jednak te kabelki pod siedzeniami
To fajnie, że tylko to :D