Zobacz temat - [214Si] Rover 214 Si - uszkodzony komp
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214Si] Rover 214 Si - uszkodzony komp

extream - Wto Sty 05, 2010 13:59
Temat postu: [214Si] Rover 214 Si - uszkodzony komp
Witam.
Potrzebuję szybkiej pomocy :)
Mam uszkodzony komp w swoim maleństwie. Dodzwoniłem się do "fachowca" od kompów i powiedział że za 250 zl założy mi używkę ale z wersji z klimatyzacją ( mój nie ma klimy). Oczywiście twierdzi że wsio będzie śmigać. Pytanie czy aby na pewno? Wszystko chce zrobić mi za 250 zl oraz zabranie mojego starego kompa. Proszę o pomoc.

Vesper416 - Wto Sty 05, 2010 14:09

napisz lepiej dlaczego niby komp jest zepsuty
extream - Wto Sty 05, 2010 14:17

http://forum.roverki.eu/v...6b82cec8#442304 - tu wszystko jest ...
Dodam tylko że Pan Paweł Midowicz posprawdzał mi wszystko i stwierdził że to musi być komp... Bo wszystkie czujniki są takie jak trzeba i po przełożeniu kompa od innego auta pali idealnie ( do czasu odcięcia przez immo).

Slipper - Czw Sty 07, 2010 16:37

Mam kompa z immo i pilotem na sprzedaz i sam sobie wszystko zalozysz
extream - Pią Sty 08, 2010 17:46

Hey:)
Już wszystko wyjaśnione :
Winowajcą całego zamieszania był komp. Rozwarstwiła się płyta główna i raz na jakiś czas nie stykała. Po wymianie na początku był problem z immo, ale ponowne czyszczenie pamięci i kodowanie immo ( klikanie pilotem ;p ) załatwiło sprawę. W tym momencie auto działa tak jak należy i nie zauważyłem żadnego zachwiania przez ponad 40 km które przejechałem. Chciałbym także podziękować tutaj serdecznie Panu Pawłowi Midowiczowi który bardzo mi pomógł. Jest to prawdziwy fachowiec który wie co robi i wie o Roverach bardzo dużo :) Tak więc gorąco polecam Pana Pawła :)