Zobacz temat - [R75] Jak wyjąć płytę z Nawi w bagażniku?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Jak wyjąć płytę z Nawi w bagażniku?

Tomson40075 - Sro Sty 06, 2010 14:49
Temat postu: [R75] Jak wyjąć płytę z Nawi w bagażniku?
Witam wszystkich. Nie wiem czy problem nie był już poruszany na forum, jeżeli tak to przepraszam ale i tak proszę o pomoc. Mam pytanie, jak wyjąć płytę z nawigacji fabrycznej którą mam w swoim roverku w bagażniku. Przyciskiem nie mogę, restartowanie też nie pomaga. Mam załadowaną oryginalną płytę na Niemcy. Proszę poradźcie co mam zrobić.

Pozdrawiam Tomek.

dukat11 - Sro Sty 06, 2010 15:33

A nie ma tam takiej dziurki na panelu aby można było przy pomocy druty wysunąc płyty.
Tomson40075 - Czw Sty 07, 2010 08:29

Jest, ale to mi też nie dział, chyba że muszę tam włożyć coś znacznie dłuższego niż 5cm.
dukat11 - Czw Sty 07, 2010 08:34

Jeśli to nie zadziała to pozostaje ci wyjąć i rozkręcić czytnik. lub jeśli się nie czujesz na siłach to jakiś serwis komputerowy.
Tomson40075 - Czw Sty 07, 2010 20:35

Chyba będę musiał tak zrobić bo płyta jest w środku a dioda na panelu cd-in się nie świeci, świeci się tylko dioda on. Czyli spodziewam się że będę musiał cały boczek bagażnika rozebrać, bo pewnie innej metody wyjęcia nie ma. Dzięki za porady. Pozdrawiam. Jeżeli jeszcze coś byś mógł mi pomóc to będę wdzięczny. A te mapy do navi które są podane linki na forum w którymś temacie to dobre sa czy nie ma się z nimi co bawić?