Zobacz temat - [R75] sportowe pasy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75] sportowe pasy

Dam-Kam - Czw Sty 07, 2010 15:50
Temat postu: [R75] sportowe pasy
hej,
Z nudów pobawiłem się gimp'em i wymodziłem coś takiego



Co myślicie o takich pasach w R75 ?? Dodam, że: 1) nie zamierzam takich robić (narazie ;) ); 2)nie jest to profesjonalnie zrobiony VT gdyż nie jestem grafikiem komputerowym

staf - Czw Sty 07, 2010 15:55

Dam-Kam, Kwestia gustu. W każdym razie, wiem że gdybym zrobiłbym swojemu R coś takiego to nie masiły...serce by mu pękło :smile:
witgut - Czw Sty 07, 2010 15:56

ni przypiął ni przyłatał, troszkę za mała zmiana by dała jakiś efekt- zwłaszcza pozytywny. Gdybyś dał te pasy szersze i gdybyś do tego zmienił np. kolor drzwi na biały- wówczas było by co oglądać i oceniać :wink:
kaaaziuu - Czw Sty 07, 2010 15:56

Witam :) Wedlug mnie pasy sa spoko...z tym ze nie na 75, powtarzam ze to moje zdanie i wydaje mi sie ze 75 to nie auto do tuningu wizualnego. Predzej pasowalo by to w ZT ale tez moglo by razic ;) . Mimo wszystko zrobisz jak zechcesz(sam piszesz zreszta ze nie chcesz tego naklejac) a gratuluje udanego VT ;) Pozdro :D
Dam-Kam - Czw Sty 07, 2010 16:00

nie no ja o niczym takim nie myślałem. Ale z nudów włączyłem gimpa, zdjęcie chybił trafił i zacząłem się bawić. Efekt widać jaki wyszedł więc postanowiłem założyć temat żeby poznać wasze opinie :)
staf - Czw Sty 07, 2010 16:02

witgut napisał/a:
Gdybyś dał te pasy szersze i gdybyś do tego zmienił np. kolor drzwi na biały- wówczas było by co oglądać i oceniać

I koniecznie lampasik :smile:
Nie obraź się Dam-Kam, Ty się napracowałeś a ja tu...... :smile:

dobryziom - Czw Sty 07, 2010 20:17

takie pasy to fajnie wyglądają w mustangu czy cobrze w R75 tak nie bardzo...
Dam-Kam - Pią Sty 08, 2010 12:06

hehe... no do mustanga to jeszcze trochę brakuje ;)