Zobacz temat - Opinie o filmie Ciacho
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Opinie o filmie Ciacho

borsi - Pon Sty 11, 2010 13:38
Temat postu: Opinie o filmie Ciacho
a ja byłem na filnie Polskiej produkcji ciacho....i się uśmiałem do łez :)
maciej - Wto Sty 12, 2010 14:26

jakub333 napisał/a:
a ja byłem na filnie Polskiej produkcji ciacho....i się uśmiałem do łez :)

Ja też byłem - uśmiechnąłem się może ze 4 razy i stwierdziłem, że dramat - poziom najgłupszych amerykańskich komedii klasy B - nie polecam nawet na DIVX'ie.

Żeby pokazać "kunszt" scenarzysty - "śmieszne" dialogi to przerobione dowcipy z poprzedniego sezonu - na nic więcej nie było go stać.

Ale wyszedł off-topic, więc wydzielam.

maniaq - Sro Sty 13, 2010 00:35

tez slyszalem ze zenua totalna... ale moze zaryzykuje zeby wyrobic sobie wlasne zdanie ;) zawsze mozna pojsc do kina nie na film :rotfl: albo wyjsc z kina, albo wylaczyc dvix-a ;)

opcji mnogosc :D

MaReK - Sro Sty 13, 2010 19:41

Na takie filmy uwielbiam chodzic do kina tylko dlatego, ze wtedy popcorn smakuje lepiej, cola nie drazni gardla (bo jest tak rozcienczona). Mozna nie wysliac kompletnie komorek i oddac sie totalnej wyzerce slonego popcornu. Mozna sie jak maciej usmiechnac 3 razy i wrocic do domu z ostra pierdziawa po trawionym popcornie ;)

Ja tam pojde. O ile Violka zechce ;D

AndrewS - Sro Sty 13, 2010 20:37

podobno w tym filmie mozna troche wiecej u Trzebiatowskiej obejzec :lol:

maciej napisał/a:
poziom najgłupszych amerykańskich komedii klasy B


nilsen naga broń ??

dobryziom - Sro Sty 13, 2010 20:40

AndrewS napisał/a:

maciej napisał/a:
poziom najgłupszych amerykańskich komedii klasy B


nilsen naga broń ??


ja bardzo lubię ten film wiadomo jest głupi pusty bez przesłania ale jak się go przyjemnie ogląda buehehe

Tempest - Sro Sty 13, 2010 21:05

to jak chcecie się naprawdę dobrze pośmiać (a może i nawet czasem "letko" przestraszyć) to polecam "Drag me to Hell" (Wrota do Piekieł - kolejne kretyńskie tłumaczenie)
jak szedłem z kumplem to tak mi się nie chciało bo padnięty po robocie byłem, ale jak tylko film się zaczął to niewiele czasu minęło jak cała sala (ok 20 osób, które wtedy były) tak się brechtała, że aż... strach :lol:
z horrorem to ten film ma wspólnego tylko kilka ujęć a spora część scen to istny ubaw
polecam

maniaq - Sro Sty 13, 2010 22:43

AndrewS napisał/a:

nilsen naga broń ??


prosze mi tu swietosci nie wyciagac, bo ten film byl tak glupi ze az smieszny, gdzies byla strona czy forum, na ktorym liczono ile innych filmow parodiuja w nagiej :D liczba byla ogromna ;)

Brt - Sro Sty 13, 2010 23:27

ja tam sie wybiorę na Ciacho ... żeby sobie opinię wyrobić a i przy okazji samo "Ciacho" pooglądać :P ;)
walkie - Czw Sty 14, 2010 08:13

MaReK napisał/a:
oddac sie totalnej wyzerce slonego popcornu.


spróbuj kiedyś karmelowego ;)

Mayson - Czw Sty 14, 2010 08:32

AndrewS napisał/a:
nilsen naga broń

Eee, on wcale nie jest taki głupi; gra słów i gagi są zabawne. Gorsze jest coś a`la Akademia Policyjna - film tworzony chyba przez normalnego inaczej ;)

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 08:32 ]
MaReK napisał/a:
Ja tam pojde. O ile Violka zechce

Może nie chcieć, skoro napisałeś o tej późniejszej pierdziawce w domu :lol:

xROnx - Czw Sty 14, 2010 08:37

maniaq napisał/a:
prosze mi tu swietosci nie wyciagac

dokładnie.
Ja nie byłem na tym filmie ale odnosze wrażenie że jest to kolejny polski film o tym samym(tak jak nigdy w życiu i inne podobne ktore nawet tych samych aktorow maja)
mylę się czy nie? a może tylko troszeczkę? :)

maciej - Czw Sty 14, 2010 10:16

MaReK napisał/a:
Na takie filmy uwielbiam chodzic do kina tylko dlatego, ze wtedy popcorn smakuje lepiej, cola nie drazni gardla (bo jest tak rozcienczona). Mozna nie wysliac kompletnie komorek i oddac sie totalnej wyzerce slonego popcornu. Mozna sie jak maciej usmiechnac 3 razy i wrocic do domu z ostra pierdziawa po trawionym popcornie ;)

MaReK, to już lepiej zrobić popcorn w mikrofalówce i obejrzeć po raz kolejny Nagą broń, American Pie albo Bad boys, bo sponsorowanie producentów polskich gniotów powoduje, że wyprodukują kolejne.
AndrewS napisał/a:
maciej napisał/a:
poziom najgłupszych amerykańskich komedii klasy B

nilsen naga broń ??

No właśnie nie.
Naga broń i tego typu filmy to założone pastisze, na sówj sposób genialne, bo naprawdę są "tak głupie, że aż śmieszne", a Ciacho jest po prostu na maksa nieudaną komedią.

Wygląda to trochę tak, jakby scenarzysta zajmował się do tej pory filmami dokumentalnymi lub przyrodniczymi i tylko przez przypadek dostał zlecenie na komedię, więc przejrzał nasz wątek "Dowcipy", wybrał kilka, wcale nie najlepszych i na tej podstawie napisał głupawe dialogi, dodał kilka podpatrzonych gdzieś gagów, a fabułę zerżną z jakiegoś podrzędnego amerykańskiego filmu sensacyjnego.
AndrewS napisał/a:
podobno w tym filmie mozna troche wiecej u Trzebiatowskiej obejzec :lol:

Tak, ale to może być jedyny argument za, jeśli ktoś ma potrzebę pooglądania biustu Trzebiatowskiej. ;)
xROnx napisał/a:
Ja nie byłem na tym filmie ale odnosze wrażenie że jest to kolejny polski film o tym samym(tak jak nigdy w życiu i inne podobne ktore nawet tych samych aktorow maja)
mylę się czy nie? a może tylko troszeczkę? :)

Troszeczkę, bo tym razem nie jest to komedia pomyłek, tylko "komedia sensacyjna" - jest tak komediowa i tak sensacyjna, że usnąć można. :(

borsi - Pią Sty 15, 2010 15:59

Tempest napisał/a:
to jak chcecie się naprawdę dobrze pośmiać (a może i nawet czasem "letko" przestraszyć) to polecam "Drag me to Hell" (Wrota do Piekieł - kolejne kretyńskie tłumaczenie)
jak szedłem z kumplem to tak mi się nie chciało bo padnięty po robocie byłem, ale jak tylko film się zaczął to niewiele czasu minęło jak cała sala (ok 20 osób, które wtedy były) tak się brechtała, że aż... strach :lol:
z horrorem to ten film ma wspólnego tylko kilka ujęć a spora część scen to istny ubaw
polecam



obejrzałem....zero uśmiechu na twarzy ;/

Dam-Kam - Pią Sty 15, 2010 17:53

maciej napisał/a:
eśli ktoś ma potrzebę pooglądania biustu Trzebiatowskiej
mimo że Marta ładna kobieta to słowo biust jest na wyrost. Pooglądać to można klatkę Trzebiatowskiej a to i tak tylko przez parę sekund :lol:
A wydziwiacie tak jakby to miał byc kandydat do oscarów... Vega powiedział, że w żadne nagrody nie mierzy a chciał po prostu zrobić prostą komedię i wg. mojego skromnego mniemania mu to wyszło :grin: parę hasełek tak wpada w ucho i bawi, że momentami nie słuchałem ich żeby opanować ból brzucha ;)
Dla Marty można iść bo w nią godzinami można patrzeć ale w Ciacho popis dał Małaszyński :twisted: wreszcie mógł być sobą :lol:

[ Dodano: Pią Sty 15, 2010 17:53 ]
jakub333 napisał/a:
obejrzałem....zero uśmiechu na twarzy :/

to współczuję braku jakiegokolwiek poczucia humoru :neutral:

Mayson - Pią Sty 15, 2010 18:27

Dam-Kam napisał/a:
jakub333 napisał/a:
obejrzałem....zero uśmiechu na twarzy

to współczuję braku jakiegokolwiek poczucia humoru

Ale koledzy Tempest i jakub333 piszą chyba o innym filmie ;)

Dam-Kam - Sob Sty 16, 2010 11:58

fakt :oops: mój błąd, nie czytałem co cytował jakub333 :/ jednak czytałem recenzje drag me to hell i piszą tak jak opowiadał Tempest. Horror na którym moża się dobrze uśmiać - aż się wybiorę na niego :)
jakub333, przepraszam za niedoczytanie i mój głupi komentarz w zwiazku z tym :/ :roll:

owcze - Sob Sty 16, 2010 14:24

ja dzisiaj oglądałem KINOMANIAKA na Tv4 i ocenili ten film (Ciacho) w skali od 0 do 10 na 1. Także nie wybieram się do kina
hvil - Sob Sty 16, 2010 14:34

no wlasnie tez go ogladalem;-D kobitka mnie ciagnie i sa bylem zainteresowany ale kinomaniak mnie troche zrazil, W lublinie dizisaj niema ani na avatara ani ciacho zadnych miejsc wolnych
maniaq - Sob Sty 16, 2010 14:48

heheheh to troche mowi o gustach rodakow ;)

na vaatar i na ciacho nei ma miejsc... zal.pl :D

Kruchy - Sob Sty 16, 2010 15:10

Maniaq, ale dlaczego zal ?? Ja na Avatarze bylem w zeszlym tyg, poszedlem tylko dla efektow, niestety w imaxie nie bylo miejsc, a na cyfrowym 3d nie zobaczylem tego co sie spodziewalem :/ (3d owszem bylo, ale tak jakby nie wychodzilo poza ekran), moze dlatego ze miejsca byly za blisko ekranu :( Z checia pojde jeszcze raz, zeby porownac jak wyglada to w imaxie, tylko poczekam az bum minie i bedzie mozna wybrac sobie sensowne miejsca ;)
Na Ciacho nie pojde :P niektore opinie mi wystarcza ;)

maniaq - Sob Sty 16, 2010 15:23

chodzilo mi o to, ze latwo rodakami manipulowac. tzn reklama i jakies cycki , kobiety o ktorej nawet nie slyszalem zapelniaja kina... i potem powstanie kolejny gniot na tym samym schemacie . jakos mnie to nie przekonuje.

na avatara poszedlem z dziewczem ;) , do imaxa , bo nigdy jeszcze nie bylem w takim kinie to raz, a dwa oglaszano, ze to rewolucyjny film... jak juz pisalem moze rewolucyjnie go krecili, ale na ekranie tego nie widzialem, tzn efekty swietne, ale ... filmu sie nie kreci dla samych efektow i wcale takiej rewolucji nie widizlaem na ekranie, bo podobne efekty juz byly wczesniej.

stawianie avatara i chiacha na tej samej polce to nieco nieporozumienie ;) mowie to na podstawie tego co przeczytalem w necie- bo ciaha nie widzialem , moze sie skusze zeby sie przekonac na TAK lub na NIE ;)

Kruchy - Sob Sty 16, 2010 15:39

Ale przeciez reklama jest po to, zeby manipulowac ludzmi :lol:
Ja tez w Avatarze nie widzialem nic rewolucyjnego, ale fajnie sie oglada :)
Na Ciacho poczekam, az wyjdzie na dvd, a pewnie szybko sie pojawi. Ale spodziewam sie, ze bedzie to cos na zasadzie Lejdis, wielki hit a okazuje sie porazka ;)

hvil - Sob Sty 16, 2010 15:41

no ja tez mam przeczucie ze ciacho bedzie kolejna kopia testosteronu i innych klonow tych samych komedii ze sie nawet ich nieropoznaje ktora to jak zaczyna ogladac. ale avatar to trzeba zobaczyc wlasnie dla efektow:-D
owcze - Sob Sty 16, 2010 16:19

maniaq napisał/a:
no ja tez mam przeczucie ze ciacho bedzie kolejna kopia testosteronu i innych klonow tych samych komedii ze sie nawet ich nieropoznaje ktora to jak zaczyna ogladac. ale avatar to trzeba zobaczyc wlasnie dla efektow:-D


zgadzam się z Tobą w 100% hvil. Ja widziałem AVATARA w 3D i było ok. Fabuła fajna i efekty ok ( pierwszy raz byłem na filmie, bajki wyglądają inaczej w 3D ;) ) ale oglądając dzisiaj Konomaniaka wiem, że Ciacho będzie słabe (przeważnie moja opinia pokrywa się z Kinomaniakiem ale nie zawsze) a jak się nie pokrywa to odbiega nieznacznie....

Tylko trzeba pamiętać, że są gusta i guściki ;)

staf - Nie Sty 17, 2010 21:52

Byłem i ja dziś na Ciachu :smile:
Krótko. Porażka.

maciej - Pon Sty 18, 2010 11:08

Kruchy napisał/a:
Ja na Avatarze bylem w zeszlym tyg, poszedlem tylko dla efektow, niestety w imaxie nie bylo miejsc, a na cyfrowym 3d nie zobaczylem tego co sie spodziewalem :/ (3d owszem bylo, ale tak jakby nie wychodzilo poza ekran), moze dlatego ze miejsca byly za blisko ekranu :( Z checia pojde jeszcze raz, zeby porownac jak wyglada to w imaxie, tylko poczekam az bum minie i bedzie mozna wybrac sobie sensowne miejsca ;)

Kruchy, za jakieś 2-3 tygodnie chcę jechać do cyfrowego IMAX'a w Łodzi - podobno najlpesze efekty - może się zgramy
Kruchy napisał/a:
Ale spodziewam sie, ze bedzie to cos na zasadzie Lejdis, wielki hit a okazuje sie porazka ;)
. :)
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne. ;)

Mayson - Pon Sty 18, 2010 11:22

Jeśli chodzi o polskie produkcje, to mi bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron" i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku". Moim zdaniem dobrze zrobione polskie filmy i dobra obsada i szczerze je polecam :ok:
Kruchy - Pon Sty 18, 2010 11:43

maciej napisał/a:
Kruchy, za jakieś 2-3 tygodnie chcę jechać do cyfrowego IMAX'a w Łodzi - podobno najlpesze efekty - może się zgramy


Jak tylko znajde czas to sie pisze :)

maciej napisał/a:
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne.


W kinie zasmialem sie ze 3 razy :P W domu wylaczylem po 15 min :/

Mayson napisał/a:
bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron" i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku". Moim zdaniem dobrze zrobione polskie filmy i dobra obsada i szczerze je polecam


Dokladnie :) Bardzo udane.

Joa - Pon Sty 18, 2010 19:30

maciej napisał/a:
Lejdis momentami (krótkimi) było śmieszne. ;)

po ostatniej rozmowie na SSB zmusilam sie, zeby obejrzec to po raz 2. i niestety, smiac chcialo mi sie tylko przez moment, ok 10 minut przed koncem (wynik swietny, biorac pod uwage ze film ma ok 2h10m..
Mayson napisał/a:
Jeśli chodzi o polskie produkcje, to mi bardzo podobały się dwa filmy ostatnich lat - "Testosteron"

jak najbardziej :ok:
Mayson napisał/a:
i "To Nie Tak Jak Myślisz Kotku".

tu w/g mnie bez szalenstw, ale przynajmniej niezle sie ogladalo ;)

i nadal twierdze, ze chyba szkoda ryzykowac wyjscie do kina na ten film. ja poczekam, az bede mogla obejrzec w domu, a w razie czego wylaczyc ;)

Robert_ - Pon Sty 18, 2010 19:53

Powiem w ten sposób, jeśli ktoś uważa się za kino maniaka i chce mieć wszystkie polskie filmy zaliczone to niech idzie.
Ale tak jak piszą trochę wyżej, film nie jest tym czego widz by się spodziewał po obsadzie i reklamach.
Zamiast Sherlocka wybrałem ten film i teraz myślę, że źle zrobiłem...

MaReK - Sob Sty 23, 2010 23:32

Poszedlem na ciacho, chociaz kupilem popcorn, cole i nachosy ;D
Nazarlem sie jak swinia... balem sie, ze te opinie powyzej, beda sie pokrywac w 100%, ale nie bylo zle. Faktycznie kilka naiwnych, malo smiesznych tekstow. Sa teksty, ktore mnie rozmieszyly. Obsada aktorska ciekawa, ale nie rozbrajajaca.
Zmuda nie robi wrazenia, Liszowska tez.
Karolak gra wszedzie tak samo praktycznie, a odkad sledzilem 39i5, to jego gra nie zmienia sie w ogole ;)

Natomiast b. podobala mi sie gra "idioty" w wykonaniu Malaszynskiego ;)
Jak zawsze rewelacyjny byl Mecwaldowski, w swoim krotkim, acz niezapomnianym wywiadzie na fotelu ginekologicznym jako, Ciasny Wiesiek ;)
I Bosak tez dobrze sie w role wczul.

Film jest do granic glupawy, ale o to chodzilo.
Poza tym Vega znany ze swoich odjazdów.



No i to chyba tyle.
Film do kina moze niezbyt sie nadaje, ale na DVD go jeszcze sobie raz obejrze ;P

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 23:32 ]
Zaangazowanie p. Barbary z klatki B. jeszcze moge przelknac, ale angazowanie nie dokonca swiadomego czynow p. Kononowicza jakos budzi we mnie nie smak.