Zobacz temat - [R45/MG ZS] Brak ciepłego powietrza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45/MG ZS] Brak ciepłego powietrza

BoloSr - Czw Sty 14, 2010 20:04
Temat postu: [R45/MG ZS] Brak ciepłego powietrza
Witam i sie zapytam co musze naprawic zeby bylo OK
A chodzi o to ze nie leci mi cieple powietrze z kratek zaznaczonych na czerwono co sie moglo popsuc ?? ?

marcinmarcin - Czw Sty 14, 2010 20:11

Przesunąć suwaczek pomiędzy kratkami :) - chyba że się zepsuł...
BoloSr - Czw Sty 14, 2010 20:14

marcinmarcin napisał/a:
Przesunąć suwaczek pomiędzy kratkami :) - chyba że się zepsuł...


niestety ale to nic nie zmienia czy jest na bialo czy na niebiesko leci zimne powietrze :(

TomC - Czw Sty 14, 2010 20:24

Czyli się popsuł ten suwaczek. Zamyka lub otwiera on dopływ zimnego powietrza z zewnątrz niezależnie od ustawionego pokrętła od temperatury.
kasjopea - Czw Sty 14, 2010 20:25

BoloSr, ostatnio ktoś już poruszał ten temat, poszukaj trochę :wink:
BoloSr - Czw Sty 14, 2010 20:27

kasjopea napisał/a:
BoloSr, ostatnio ktoś już poruszał ten temat, poszukaj trochę :wink:


a masz ten temat moze ?? ? bo trafic nie moge :9

Lechos - Czw Sty 14, 2010 20:28

Ja po przeczytaniu pytania wnioskuje, ze problem nie polega na mieszaniu sie cieplego powietrza z zimnym tylko na braku nadmuchu cieplego powietrza. Gdyby ten suwaczek pyl popsuty lub na niebieskiej strzalce to najwyzej mieszalo by troszke zimne i cieple.
BoloSr - Czw Sty 14, 2010 20:30

TomC napisał/a:
Czyli się popsuł ten suwaczek. Zamyka lub otwiera on dopływ zimnego powietrza z zewnątrz niezależnie od ustawionego pokrętła od temperatury.


tzn ze bede musial rozebrac pol auta zeby sie do tego dostac ?? ?

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 20:30 ]
Lechos napisał/a:
Ja po przeczytaniu pytania wnioskuje, ze problem nie polega na mieszaniu sie cieplego powietrza z zimnym tylko na braku nadmuchu cieplego powietrza. Gdyby ten suwaczek pyl popsuty lub na niebieskiej strzalce to najwyzej mieszalo by troszke zimnego do cieplego.


no wlasnie o to chodzi ze nie ma cieplego powietrza tylko zimne ciagle leci a z pozostalych kratek leci cieple :) probowialem roznych kombinacji z nadmuchem ale to nic nie zmienia :(

Upgreydd - Czw Sty 14, 2010 20:35

Ja mialem taki problem z moim roverkiem, ze mialem troche za malo plynu chlodniczego w obiegu i nie grzal mi go. Znajomy mechanik mowil, ze to wina nie otwierania sie drugiego obiegu na silniku czy cos takiego. Ale to mi zimne wtedy lecialo z kazdej kratki a nie jednej.
PS. Pozdrowienia dla Koszalina ;]

kasjopea - Czw Sty 14, 2010 20:36

BoloSr, proszę http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#443476
BoloSr - Czw Sty 14, 2010 20:40

Upgreydd napisał/a:
Ja mialem taki problem z moim roverkiem, ze mialem troche za malo plynu chlodniczego w obiegu i nie grzal mi go. Znajomy mechanik mowil, ze to wina nie otwierania sie drugiego obiegu na silniku czy cos takiego. Ale to mi zimne wtedy lecialo z kazdej kratki a nie jednej.
PS. Pozdrowienia dla Koszalina ;]


to akurat nie to bo reszta jest OK tylko tu brak ciepla :(
PS dzieki moze kiedys jakis spocik bysmy zrobili ?? ?

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 20:40 ]
kasjopea napisał/a:
BoloSr, proszę http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#443476


:trzymasie: :ok:

TomC - Czw Sty 14, 2010 21:03

Upgreydd napisał/a:
Znajomy mechanik mowil, ze to wina nie otwierania sie drugiego obiegu na silniku czy cos takiego.

Mechanik się nie zna. :razz:
Niech kosiarki naprawia bo tam nie ma kłopotów z ogrzewaniem :wink: :mrgreen: