Zobacz temat - [ R200 98r 1.4 16V ] światła przeciwmgielne przednie PROBLEM
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R200 98r 1.4 16V ] światła przeciwmgielne przednie PROBLEM

przekonik - Pon Sty 25, 2010 19:36
Temat postu: [ R200 98r 1.4 16V ] światła przeciwmgielne przednie PROBLEM
Witam. mam pewien problem :( w istocie nie mogę znaleść włonczynika do świateł przeciwmgielnych przednich :( nie wiem jak się je załącza się itd więc mam prośbę o podanie info gdzie powinien znajdować się przełącznika albo w jaki sposób światłą się załancza z góry dziękuje za pomoc
arczi83 - Pon Sty 25, 2010 19:48

przekonik napisał/a:
nie mogę znaleść włonczynika do świateł przeciwmgielnych przednich

poszukaj na konsoli środkowej, po prawej stronie włącznika od świateł awaryjnych, obok jest też włącznik tylnych świateł

Chester - Pon Sty 25, 2010 19:49

włacznik o ile mnie pamięć nie myli jest pomiędzy awaryjnymi a przeciwmgielnym tylnym :)) a i światła powinny sie włączyc po światłach mijania..
przekonik - Pon Sty 25, 2010 19:52

dzięki wielkie za info ale z tego co przed chwilką patrzyłem sa tylko dwa przyciski w tym miejscu awaryjny i przeciwmgielny tylni pomiędzy nimi jest plastikowa zaślepka;(. Może ktoś przerobił światełka w tym modelu i jakos innaczej się załanczają:( nie mam pojęcia ;( ma ktoś może jakiś pomysł? może wraz z przeciwmgielnym tylnim załanczają się przeciwmgielne przednie?
Pluum - Pon Sty 25, 2010 19:56

To chyba masz jakieś dorabiane. U mnie to wygląda tak :
przekonik - Pon Sty 25, 2010 20:05

no własnie a ja w tym miejscu mam zaślepkę ;( a masz może zdjecie z lewej strony kierownicy tam gdzie się znajduje sterowanie do ustawienia poziomu reflektorów ?? bo mam tam jakis przełącznik który włancza mi podsufitke i zmienia po przełoczeniu tego przycisku świecenie diody na mruganie po włonczeniu alarmu ?? czy to jakaś róznica ;) prosze o odp
izeK - Pon Sty 25, 2010 20:08

hah zaslepkę masz, bo nie posiadasz przecimgielnych z przodu ;))

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 20:08 ]
Pluum napisał/a:
To chyba masz jakieś dorabiane. U mnie to wygląda tak :



nie, to u Ciebie jest wersja inclusiive ;)

p.s masz jasny środek a kolor auta ?:) bordowy? dobrze widzę ?

Marc-in - Pon Sty 25, 2010 20:09

Poprzedni właściel może miał BUM i kupił zderzak z halogenami, a wcześniej tego nie było.
A sprawdź czy spod halogenów wychodzi wtyczka, czy są same H1 bez wtyczki :/

przekonik - Wto Sty 26, 2010 18:51

ok sprawdze to i dam znac co znalazłem może jest tak jak piszesz . było bum i dokupił taki zderzak :) może jedank było dorabiane i załancza się jakoś innaczej autko jest z włoch więc tam pewnie cuda były robione z nim. aa z tym alarmem że po przełonczeniu włoncznika koło kierownicy zaświeca się podsufitka i zmienia miganie diody na desce ?? że nie świeci tylko mruga ??

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 18:51 ]
kabelki są i co dalej?? ma ktoś jakiś pomysł? moze sprawdzic zarówki? bezpieczniki? halogeny były chyba dorabiana bo nie ma orginalnego włoncznika

Pluum - Czw Sty 28, 2010 11:55

Po lewej stronie kierownicy mam tylko regulację świateł. Wyłącznik lampki z podsufitówki mam właśnie na podsufitówce. A dioda na desce zaczyna mrugać po zamknięciu auta pilotem :)
przekonik - Czw Sty 28, 2010 18:16

aha to juz pewnie wiem do czego jest ten przełoncznik do włanczania świateł przewciwmgielnych prąd jest popbierany z podsufitki i dlatego pewnie gasnie swiatło gdy włanczam na 1 musze sprawdzić czy czasami nie są spalone żarówkik w halogenach no i czt kabelki są ok:) dziki za pomoc;
R-200 - Czw Sty 28, 2010 22:11

Jak wyjmiesz zaślepkę znajdziesz wtyk do wyłącznika, z przodu kable też znajdziesz. :lol: :lol:
przekonik - Pią Sty 29, 2010 22:06

kurcze i dalej mam problem z tymi swiatłami przeciwmgielnymi obok strerowaniae reflektorami mam dziwny przełoncznik z przełoncznikiem jak do gazu który ma 0 i 1 gdy jest na 0 podsufitka świeci podczas otwierania drzwi a gdy jest na 1 świeci non stop?? oco z tym chodzi?? czy to ma jakiś zwiażek z halogenami ktos kąbinował i wzioł napięcie z podsufitki??