Zobacz temat - [R200 99r.] Brak podnóżka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 99r.] Brak podnóżka

Ma-Pi - Pon Sty 25, 2010 21:30
Temat postu: [R200 99r.] Brak podnóżka
Witam serdecznie forumowiczów. Przeglądam forum odkąd zakupiłem roverka 200 99r. i ku mojemu zdziwieniu brak w nim jak w temacie "Podnóżka". Czy to jest normalne w tym modelu? Nawet fiat seicento ma imitacje a tu nic. Pomyślałem (składak, przekładka)?, auto sprowadzone z niemiec i kupione w komisie samochodowym. Szukałem na Allegro i nie znalazłem podnóżka do tego modelu. Nawet na forum nie znalazłem żadnej informacji na ten temat a jedyne zdjęcie jakie znalazłem to było na forum i był to rover 400 i on ma zamontowany podnóżek. Co koledzy mogą doradzić w tej sprawie.
Brt - Pon Sty 25, 2010 21:34

Co masz na myśli z tym "podnÓżkiem" ?? :hmm:
rafal_13 - Pon Sty 25, 2010 21:43

nie jestem pewien ale może chodzi o taki kawałek blachy lub gumy na którym trzymamy lewą stopę, gdy nie wciskamy sprzęgła. mam rację??
Ma-Pi - Pon Sty 25, 2010 22:17

O właśnie drodzy moi koledzy chodzi właśnie o tą blachę, gumę, plastik! ciekawe w BMW jest to bardzo wygodne mogło by być w roverku.
hvil - Pon Sty 25, 2010 22:19

kup obie kawalek blachy ryflowanej pomaluj na czarno i przykrec blachowkretem:D taki wlasnie podnuzek jest dedykowane do roverka:-D
Ma-Pi - Wto Sty 26, 2010 08:59

hmmmmm nie do końca oczekiwałem takiej odpowiedzi ale cuż nie można mieć wszystkiego ;) co do blachy to w arkuszach sprzedają u mnie. Dziękuję za wszelką pomoc i zastanowię się na wiosnę co zamontować. pozdrawiam serdeczie.