Zobacz temat - Soft PL i lektor PL Do nawigacji MKIII BMW
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Soft PL i lektor PL Do nawigacji MKIII BMW

marynabiala - Sro Sty 27, 2010 22:47
Temat postu: Soft PL i lektor PL Do nawigacji MKIII BMW
Podaje link /; http://rapidshare.com/fil...ft_bmw_iso2.rar nalezy nagrac na dobra markowa plyte sd nie wiecej jak x10 najlepiej programem Inmbrug .Podaje haslo : S5aE839Sd23eR84a2e89rXX5wew66D588e5D58efWD55dw5ddw5d1wWD210044wddwd . Nalezy zapalic silnik , wyjac plyte wsadzic sowt do czytnika i czekac na zapis . Po ukonczeniu pojawi sie OK wiec najpierw idziemy do czytnika wyjmujemy soft i dopiero wciskaqmy OK . Czytnik sie zrestartuje i cieszymy sie menu i lektorem PL Powodzenia haslo wpisujemy bez spacji
robo - Czw Sty 28, 2010 10:09

A jest jakiś patent dla roverowych czytników MKIII ?
Ponoć zabezpieczone są przed zmianą softu :/

marynabiala - Czw Sty 28, 2010 14:35

Tak zgadza sie ,dlatego sprzedalem moj MKIII -FACET ZALOZYL W BMW a ja kupilem MKIII OD BMW . Proba wgrania w roverowskim konczy sie zablokowaniem czytnika i odeslania go do fabryki
robo - Czw Sty 28, 2010 14:43

No trudno. Dzięki za informacje. Trzeba bedzie poszukać jak Ty czytnika BMW albo przyzwyczaić się do angielskiego :wink:
marynabiala - Sob Sty 30, 2010 21:29

Chcialbym dodac odnosnie menu i lektora PL , dzisiaj probowalem odpalic samochod - nowy akumulator centra futura 72 Ah - fakt , ze w styczniu pierwszy raz odpalalem i niestety przy probie wlaczenia rozrusznika wlaczaja mi sie swiatla i slysze przekaznik a przy okazji zniklo mi menu PL -pozostalo D i UK Czy takie sa objawy jak slaby akumulator
robo - Sob Sty 30, 2010 22:16

Jak auto miesiąc stało to się nie dziw. Nawet nowy akumulator miesiąca silnych mrozów może nie przetrzymać bez doładowywania. Objawy z tego co wyczytałem typowe dla słabego akumulatora. Natomiast brak PL dziwny bo w końcu soft aktualizowałeś z płyty i powiniwn być na stałe zaszyty już w pamięci navi.
marynabiala - Nie Sty 31, 2010 16:06

ROBO masz racje to akumulator - LCD pokazuje -niskie napiecie 10,7 V i piszczy mi caly czas buzer . Co do menu PL faktycznie przy niskim napieciu przerzuci na niemiecki , ale wystarczy w ustawieniach ustawic GB i pojawia sie PL