Zobacz temat - [R75] telefon samochodowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] telefon samochodowy

szubi - Nie Sty 31, 2010 15:49
Temat postu: [R75] telefon samochodowy
Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym? jeśli tak to jaki bo poszukiwać będę do swojego. A jeśli nie to czy może ktoś wie jaki model kupić i tak żeby nie był zbyt drogi?
dukat11 - Nie Sty 31, 2010 15:53

szubi napisał/a:
Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym? jeśli tak to jaki bo poszukiwać będę do swojego. A jeśli nie to czy może ktoś wie jaki model kupić i tak żeby nie był zbyt drogi?


A po co ci telefon samochodowy. Nie lepiej zestaw głośnomówiący na bluetooth. Ja mam nokia CK-7W i sobie chwalę.

szubi - Nie Sty 31, 2010 15:56

no właśnie chcę telefon samochodowy taki jaki był montowany fabrycznie :) o ile były
piter34 - Nie Sty 31, 2010 18:07

szubi napisał/a:
Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym?

Tak, występował i był to zestaw NOKIA, ale nie pamiętam dokładnie nazwy modelu. Na pewno miał go w swoim aucie użytkownik ArturT, więc możesz podpytać na priv. :ok:

hvil - Nie Sty 31, 2010 18:33

ja mam w swoim zestaw samochodowy do komorki nokia chyba fabryczny jak parzalem jak to wsyzstko zrobione. problem w tym ze to jest zestaw pod nokie ktora byla hitem w 2004 roku:-( 6020:-(
dukat11 - Nie Sty 31, 2010 19:45

hvil napisał/a:
ja mam w swoim zestaw samochodowy do komorki nokia chyba fabryczny jak parzalem jak to wsyzstko zrobione. problem w tym ze to jest zestaw pod nokie ktora byla hitem w 2004 roku:-( 6020:-(


Zestaw to Cark91. W każdym razie ja taki miałem i wymieniłem gdyż nie miałęm chęci używać zabytków.

hvil - Nie Sty 31, 2010 23:15

jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?
dukat11 - Pon Lut 01, 2010 08:08

hvil napisał/a:
jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?


Dlatego kupiłem Nokie, gdyż złącza mikrofonu i głośnika są identyczne. Wywaliłem antenę, i uchwyt całkowice. Wymiana centralki wiązała się tylko ze zmianą przewodów zasilających które podłączyłem w miejsce starych (inna wtryczka w centralce). W sumie zajęło mi to ok półtorej godziny i koszt 150zł za zestaw CK-7W.

Boncky - Pon Lut 01, 2010 18:57

był montowany oryginalny telefon w opcji dodatkowej, nokia lub jakiś siemens, częściej występowała nokia 3110. Nie podłączysz orginału pod instalację ponieważ wymaga to modułu komunikacji z autem, a nie masz go i jest nie do zdobycia :)

Lepiej kup zestaw głośnomówiący jakiś fajny lub zamontuj jakiś nowy zestaw samochodowy.

Voytec - Wto Maj 17, 2011 11:38

dukat11 napisał/a:
hvil napisał/a:
jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?


Dlatego kupiłem Nokie, gdyż złącza mikrofonu i głośnika są identyczne. Wywaliłem antenę, i uchwyt całkowice. Wymiana centralki wiązała się tylko ze zmianą przewodów zasilających które podłączyłem w miejsce starych (inna wtryczka w centralce). W sumie zajęło mi to ok półtorej godziny i koszt 150zł za zestaw CK-7W.


No właśnie chce zrobić to samo.

mam oryginalny zestaw głośnomówiący zamontowany pod nokię 6310i razem z uchwytem, niestety nie obsługuje on bluetooth. Macie może pomysł gdzie można kupić samą centralkę CK-7W, całą resztę posiadam, potrzebuje tylko centralki która obsługuje bluetooth.