Zobacz temat - [R416 Si 1.6 16V 97'] Pytanie wrocław częsci
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416 Si 1.6 16V 97'] Pytanie wrocław częsci

kostas - Pią Lut 05, 2010 12:25
Temat postu: [R416 Si 1.6 16V 97'] Pytanie wrocław częsci
Witam.
Ze względu na to, że jutro (sobota) będę we wrocławiu chciałbym zapytac czy ktoś orientuje się gdzie we wrocławiu jest jakieś miejsce gdzie na przykład mają duzo roverow anglikow porozbieranych i wyprzedają je na częsci poniewaz potrzebuje chłodnice do swojego po zeszłotygodniowej kolizji.

emilanka - Pią Lut 05, 2010 13:03

Dzisiaj jadę do Lutyni po poduszkę z zawieszenia silnika i mogę zapytać czy mają chłodnice, jakieś tam części podobno posiadają.:)
shilus82 - Pią Lut 05, 2010 13:29

Tak,sklepik a raczej kramik w Lutyni jest dobrze zaopatrzony,kupiłem u nich tłok(jakiś specyficzny był,ale taki był potrzebny)2 pompki do spryskiwaczy, i pompe wspomagania.Wszystko w dobrym stanie i chodziło jak złoto(dopóki mi gosciu auta nie rozbebeszył R.I.P 214 Si,a taki był fajny!!!!!)Lutynia jest jak się jedzie na Środę Śląską(wyjazd na Legnicę),trzeba zaraz za lasem(chyba tam)w lewo skręcić,a kramik jest za kościołem(trza objechać).
kostas - Pią Lut 05, 2010 13:48

O to pieknie by bylo emilanka jakbys mogla zapytac, jeszcze bardziej wdzieczny bylbym gdybys mogla mi dac znac na przyklad smsem na komorke (podam na pw) o dostepnosci tej czesci bo nie bede mial ze soba komputera we wroclawiu w sensie nie bede sie w aucie rozkladal z kompem.

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 13:48 ]
I oczywiscie w jakiej cenie :P

emilanka - Pią Lut 05, 2010 14:07

a no spoko spoko. Jestem z kolesiem umówiona na 18 więc wieczorkiem dam znać i czekam na numer na PW:)

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 14:07 ]
albo na gg mi napisz

Rzeski - Pon Lut 08, 2010 17:01

kostas napisał/a:
Witam.
Ze względu na to, że jutro (sobota) będę we wrocławiu chciałbym zapytac czy ktoś orientuje się gdzie we wrocławiu jest jakieś miejsce gdzie na przykład mają duzo roverow anglikow porozbieranych i wyprzedają je na częsci poniewaz potrzebuje chłodnice do swojego po zeszłotygodniowej kolizji.

ja kupilem ta
http://moto.allegro.pl/it..._wody_nowa.html
masz gwarancje, jest nowa wszystko pasuje idealnie 30min roboty

iturea - Pon Lut 08, 2010 20:43

Gdzie dokladnie w Lutyni jest ten sklepik?? bo czesto przez Lutynie przejezdzam ( do dziadka na wies jadac ^^ ) i nie kojarze tego sklepu..
pietro - Pon Lut 08, 2010 20:52

to nie jest sklep, zajrzyj na stronę klubową i znajdziesz tam do chłopaków kontakt. Zadzwoń zapytaj, bo oni tam teraz rzadko są, myślę że jak będą mieli to jak się umówisz to przyjedzie
shilus82 - Sro Lut 10, 2010 13:38

Jak jest kosciół w Lutyni(to jadąc od Wrocka za kosciołem,a jadąc do Wrocka przed kosciołem)to jest droga gruntowa i ona sobie idzie za kosciołem wzdłuz domów i tam na któryms płocie po lewej stronie jest kartka Rover-czesci,to tam:)ale goscie raczej mają czesci do 200 i 400,chyba ze cos sie juz zmienilo:)