Zobacz temat - [Rover 400 , 1997r. 1.4ccm, 103 KM]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 400 , 1997r. 1.4ccm, 103 KM]

Torturnik - Pon Lut 15, 2010 17:58
Temat postu: [Rover 400 , 1997r. 1.4ccm, 103 KM]
Witam, podczas jazdy obie wskazowki od obrotomierza oraz predkosciomierza spadja do zera a po chwili wracaja na swoje poprzednie polorzenie.

A drugi problem w moim aucie polega na tym ze podczas pierwszej i nastepnej zmiany biegow natsepuje szarpniecie gdy puszczam sprzeglo w momencie jego brania (cos jakby byl gdzies duzy luz) rowniez podcazas jazdy przyjmijmy na 3 biegu ujmujac gazu i zaraz po tym dodajac chcac przyspieszyc auto rowniez jest szarpniete. Jadac na biegu zdejmujac noge z gazu auto "sadzi kangury, to te szarpniecia" Co to moze byc , czy to bedzie cos ze sprzeglem?? Pedal sprzegla mam dosc wysoko i sprzeglo mi wysoko bierze.

izeK - Pon Lut 15, 2010 18:03

a moze cos gdzies podasz? jakie masz auto ? silnik ? nieprawidłowo sformuowałes temat kolego...
Vesper416 - Pon Lut 15, 2010 18:25

co do pierwszego to sprawdz wtyczke i przewód od impulsatora. co do drugiego trudno powiedzieć bo skoro jestes nowy to moge przypuszczać ze masz swiezo kupionego roverka i jeszcze nie umiesz nim jezdzic ale to tylko przypuszczenie.
Torturnik - Pią Lut 19, 2010 14:34

przepraszam wszystkich, jestem tu nowy i owszem kupilem roverka w sierpiniu 2009 :) , i nie wiem czy to nauk ajazdy czy faktycznie jest cos do wymiany, no ja tam czuje luz w tym szarpaniu , ale ja sie nei znam

[ Dodano: Czw Lut 18, 2010 21:37 ]
skakanie wskazówek zegarow oraz wariowanie wskaznikow bylo spowodowane niedostatecznym stykiem klemy n aakumulatorze, wystarczylo przeczyscici kllemy i wszystko wrocilo do normy :) czasami trudne rzeczy do rozwiazania staja sie tak błachymi :)

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 14:34 ]
zapomnialem dodac ze kabel od masy byl oderwany, byc moze i to mialo wplyw na te usterke