Zobacz temat - [R400 '98] i wysokie fotele
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400 '98] i wysokie fotele

polofix - Wto Lut 16, 2010 08:51
Temat postu: [R400 '98] i wysokie fotele
witam.czy moze mi ktos pomoc w malym problemie,ale bardzo zenujacym jak dla mnie?
otoz jezdze nierac ojca roverkiem 400 i siedzenie pomimo ze jest opuszczone maksymalnie na dol,siedzi sie w nim i tak bardzo wysoko.czy jest mozliwosc jakos jeszcze je opuscic? troche to smieszne jak w takim samochodzie siedzi sie tak wysoko[ponad wszystko].

darek_wp - Wto Lut 16, 2010 09:01

Jedyne co możesz spróbować zrobić to położyć troche oparcie i ew przybliżyć/oddalić fotel od kierownicy. Jak wysokość fotela jest na min to nic więcej nie zrobisz. Taki juz urok tego autka :smile:
polofix - Wto Lut 16, 2010 09:06

urok ma dobry,ale tylko jak sie na niego patrzy,pozatym ma bardzo wiele niedoskonalosci,o ktorych przekonalem sie dopiero po zakupie.nigdy nie mialem roverka,a zrobil na mnie dobre wrazenie.dopiero jak kupilem to zmienilem troche zdanie.
szoso - Wto Lut 16, 2010 09:13

Rover to nie lanserska Beemka że się siedzi w podłodze i leży na oparciu :wink:
ja mam prawie 190cm wzrostu i nie narzekam na siedzenie w 400 :cool:
polofix napisał/a:
pozatym ma bardzo wiele niedoskonalosci

każde auto ma jakieś niedoskonałości
polofix napisał/a:
o ktorych przekonalem sie dopiero po zakupie

trzeba było dobrze obejrzeć przed zakupem a nie teraz narzekać :wink:

greg-si - Wto Lut 16, 2010 09:33

to ja nie wiem ale u mnie w R400 siedzi się nisko. Pierwszy raz jak wsiadłem to 'wpadłem' w siedzenie. Jak każdy wsiada do mnie do samochodu to mówi że jest nisko.
Fakt nie mam regulacji wysokości siedzenia nie jest to skóra ani nic.

shilus82 - Wto Lut 16, 2010 10:28

a ja tam sie lubie wywindowac:)bo przynajmniej widze,co sie dookoła mnie dzieje.Kurde chyba kupie sobie tira,albo helikoptra :rotfl:
komarek - Wto Lut 16, 2010 23:50

mój ojciec wiecznie narzeka, że nisko i nie da się wysiąść normalnie :wink:
piter34 - Sro Lut 17, 2010 13:51

polofix napisał/a:
otoz jezdze nierac ojca roverkiem 400 i siedzenie pomimo ze jest opuszczone maksymalnie na dol,siedzi sie w nim i tak bardzo wysoko.

Możesz sobie zrobić fotkę na tym fotelu?

Wg mnie jest nisko, a mam 45-kę, w której są nieco "obszerniejsze" fotele rodem z 75-ki. ;)

polofix - Sro Lut 17, 2010 18:20

fotele zostawiam na boczny tor.wystapilo u mnie dzis HGF juz prawie wyjalem glowice.wspolczujcie mi tylko.
shilus82 - Czw Lut 18, 2010 09:08

No to współczujemy :beczy:
komarek - Czw Lut 18, 2010 10:13

polofix, pociesz się tym, że praktycznie każdy właściciel R musi to przeżyć :wink:
sobrus - Czw Lut 18, 2010 11:27

Mój Roverek ma bardzo niskie siedzenia. To znaczy moge sie wywindować, że głową walne w sufit, ale normalnie są nisko. Do samochodu sie wpada a nie wchodzi...
Wszyscy pasażerowie zwracają na to uwage.

Co do wad.. kurcze mam go pół roku i wciąż jestem zachwycony :D Tylko bym jeździł i jeździł. Może dlatego że mam 172cm .... :bezradny:
Pewnie że każdy samochód jakieś ma. Mnie w roverku najbardziej denerwuje problem z serwisowaniem ale samochód jest fajny :)

Chociaż HGF juz robiłem :)

Możesz powiedzieć o jakie niedoskonałości Ci chodzi?