Zobacz temat - [ROVER416 si 1996r ] POMOCY!!!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [ROVER416 si 1996r ] POMOCY!!!!!

kamildial - Wto Lut 16, 2010 10:54
Temat postu: [ROVER416 si 1996r ] POMOCY!!!!!
Witam.
Mam taki problem gdyz po wymainie komputera i immobilasera okazalo sie ze zamek w drzwiach nie pasuje do kluczyka ktory mam...Zawsze otwieralo sie pilotem :) Jak teraz to zrobic aby odkodowac czy zakodowac immobilaser zeby odpalic autko.Czy trzeba caly komplet zamkow ze stacyjka i komputer z immobilaserem czy wystarczy zamek z kluczykiem.Czy one beda sie komunikowac?? Poradzcie prosze bo autko juz 2 miesiac nic...a czas je odpalic bo stara mi jaja urwie...sorki:)))
Pozdrawiam i czekam na wiadomosc.
Kamil

darek_wp - Wto Lut 16, 2010 11:35

Zamki i stacyjka nie mają większego znaczenia do współpracy z kompem. Można je w każdej chwili wymienić i nie koliduje to z działaniem systemu zabezpieczeń samochodu (poza jedną rzeczą - jeśli stacyjka ma pętlę do imo to nowa również musi ją mieć).
Spokojnie możesz wymienić zamki nie ruszając imo, alarmu i kompa.

piter34 - Wto Lut 16, 2010 14:07

kamildial napisał/a:
Mam taki problem gdyz po wymainie komputera i immobilasera okazalo sie ze zamek w drzwiach nie pasuje do kluczyka ktory mam...

Jednego tu nie rozumiem. Jakim automagicznym cudem nagle się okazało, że kluczyk nie pasuje do zamka? Piszesz, że wymieniono tylko komputer i immobiliser... A tak na marginesie, to co to znaczy "wymieniono immobiliser"? Pilot? Centralkę alarmu? ;)