Zobacz temat - [R820Ti 96r] Dziwny nalot i problemy z ruszeniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [R820Ti 96r] Dziwny nalot i problemy z ruszeniem

Yog-Sothoth - Wto Lut 16, 2010 14:16
Temat postu: [R820Ti 96r] Dziwny nalot i problemy z ruszeniem
Panowie jak wyżej, mam problem z białym nalotem w pobliżu mojego samochodu. Niestety Rover nie chce ruszyć, słyszę jak mieli oponami niestety ruchliwość jest dość mała :wink:
Co robić, czy te dwie sprawy mogą być ze sobą powiązane? Czy te narzędzie obok zakupione dziś za ciężkie pieniądze pomoże mi w tym problemie?
:mrgreen:


szoso - Wto Lut 16, 2010 14:20

ale temata zarzuciłeś, w sam raz w usterki techniczne o odkopywaniu auta ze śniegu :lol:
odkop to wyjedziesz :wink:

DANTE79R - Wto Lut 16, 2010 14:28

he he nie ma to jak dobre poczucie humoru :) A tak nawiasem mówiąc to lepiej chyba łopatą do śniegu to zrobić a nie zwykłą ;)
Yog-Sothoth - Wto Lut 16, 2010 14:57

Ja myślę że ten problem techniczny to akurat ma więcej użytkowników na forum :wink:
Kupiłem łopatę bo pod kołami mam też lód a takim plastikiem to w życiu go nie zbiję. Zobaczymy jak mi pójdzie, narazie się suszę bo idąc do sklepu wpadłem po kostki w wodę z błockiem :evil:

szoso - Wto Lut 16, 2010 15:00

Yog-Sothoth napisał/a:
narazie się suszę bo idąc do sklepu wpadłem po kostki w wodę z błockiem

ja kiedyś wpadłem po kolana to studzienki bo ktoś buchnął kratkę i stała woda i nie było widać że jest dziura :razz:

des - Wto Lut 16, 2010 15:22

A ja wpadłem jedną nogą do kanału, nie było dekla tylko jakiś karton. Staje na tym i jeb do dziury, ale wino które trzymałem w ręce uratowałem :razz:
Krzysi3k - Wto Lut 16, 2010 15:45

Ja bym sprzedał samochód, bo to oznaka, że się sypać zaczyna :rotfl:
Markzo - Wto Lut 16, 2010 18:37

Sól drogowa pomoaga, a najlepiej troche popiołu/piasku pod koła i jazda :D
UniculTLX - Wto Lut 16, 2010 18:48

Jak profesjonalnie odśnieżyć samochód - dla tego pana biały nalot w dużej ilości to nie problem http://www.joemonster.org...acz_samochodowy :mrgreen:
Speedy - Wto Lut 16, 2010 19:03

UniculTLX, :ok2:
Yog-Sothoth - Sro Lut 17, 2010 17:21

Dziś udało mi się odkopać maszynę i wyjechać, postanowiłem jednak nie korzystać z wyżej zamieszczonego filmu szkoleniowego ;) Głównym winowajcą był oczywiście lód bezpośrednio pod oponami, który zadziałał jak klin.