Zobacz temat - [R416si] Warszawa Przeglądy klimatyzacji
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416si] Warszawa Przeglądy klimatyzacji

seba323 - Sro Lut 17, 2010 17:07
Temat postu: [R416si] Warszawa Przeglądy klimatyzacji
Witam mam proźbę do osob z Warszawy i okolic zna może ktoś z was jakieś sprawdzone warsztaty które zajmują się klimatyzacją w Warszawie potrzebuje naprawić klimatyzacjie ponieważ wogole nie trybi proszę o adressy to bardzo ważne dla mnie , i nie chodzi mi tu o google.pl tylko o takie warsztaty gdzie ktoś z was tam był osobiście i poleca mi tą siedzibe

może ktoś z was też miał problem z klimą to prosze o napisanie adresu gdzie naprawił i jaki rezultat?

Vesper416 - Sro Lut 17, 2010 17:09

Klima nie trybi bo za niska temperatura jest na dworze
Gonia - Sro Lut 17, 2010 17:22
Temat postu: Re: [R416si] Warszawa Przeglądy klimatyzacji
seba323 napisał/a:
Witam mam proźbę do osob z Warszawy i okolic zna może ktoś z was jakieś sprawdzone warsztaty które zajmują się klimatyzacją w Warszawie potrzebuje naprawić klimatyzacjie ponieważ wogole nie trybi proszę o adressy to bardzo ważne dla mnie , i nie chodzi mi tu o google.pl tylko o takie warsztaty gdzie ktoś z was tam był osobiście i poleca mi tą siedzibe

może ktoś z was też miał problem z klimą to prosze o napisanie adresu gdzie naprawił i jaki rezultat?


Klima potrzebuje chyba 0 st. C. aby działać :) ... może się mylę w temperaturze, ale generalnie w zimie nie działa.

seba323 - Sro Lut 17, 2010 18:01

hehehe spokojnie wiem :) ale moja klima nie działa już rok ;d dopiero teraz chce ją naprawić bo nie było czasu i kasy a teraz zaczyna sie sezon na odgrzybianie itp wiec dlatego pytam może ktoś z was ma taki zaufany warsztat ?
adam665 - Pią Lut 19, 2010 21:06

Czesc.
Ja napelnialem i odpalalem w mojej 600-tce u nich. B.dobrzy fachowcy, co do cen nie mam porownania z innymi ale nie mam zamiaru szukania tanszych.

http://www.arkttika.pl/

Pozdrawiam

benio_bicos - Pią Lut 19, 2010 21:17

Osobiście korzystam z usług firmy SKYLARK
http://www.skylark.pl/
Mają sprzęt i wiedzę!