Zobacz temat - [R820] Wiązka elektryczna
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R820] Wiązka elektryczna

UniculTLX - Pią Lut 19, 2010 16:27
Temat postu: [R820] Wiązka elektryczna
Witam Wszystkich :grin:
Swego czasu już zakładałem temat o przebiciach na wiązce elektrycznej, po różnych kombinacjach padła decyzja - wytargamy kawałek wiązki z innego rovera - ze względu gdyż ponieważ kiedy porozcinałem izolację mojej wiązki ukazała się tam niebieska taśma izolacyjna i dziwne połączenia elektryczne kabli. Dzisiaj mając w dłoni wiązkę elektryczną z drugiego rovera (ten sam model, nawet rocznikowo) postanowiłem zobaczyć jak tam się mają w niej kabelki. Rozciąłem izolację, zdjąłem kawałek i.... jak siedziałem, tak sie wywróciłem - identyczne połączenia przewodów, identyczne kabelki, identyczna taśma izolacyjna koloru "ice blue". I teraz pytanie o co kaman? Czy to możliwe, że rover wypuszczał z fabryki coś takiego? :shock: Bo nie uwierzę, że ta sama osoba robiła obie te wiązki :razz:

Pozdrawiam :smile:

Dario.G - Pią Lut 19, 2010 21:37

No to chyba sam sobie juz odpowiedziales :wink: Wyglada na to ze fabryka.
UniculTLX - Pią Lut 19, 2010 22:06

No właśnie nie mogę uwierzyć, że fabrycznie zrobili taką zmotę :grin: ale wszystko na to wskazuje.
Tomek1212 - Czw Lut 25, 2010 23:09

UniculTLX, rozbierałem u siebie dzisiaj częściowo deskę rozdzielczą i pod licznikiem zauważyłem łączone przewody zaizolowane identyczną taśmą izolacyjną w kolorze "ice blue" jak u ciebie, tak więc wygląda na to, że to fabryka.
UniculTLX - Czw Lut 25, 2010 23:50

Niekiepsko :grin: nie myślałem, że Rover w połączeniu z Hondą mógł wymyślić tak sprytaśnie rozwiązaną elektrykę.