Zobacz temat - [R214 Si 97] Brak mocy itd...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si 97] Brak mocy itd...

LuckAnd - Nie Lut 21, 2010 14:57
Temat postu: [R214 Si 97] Brak mocy itd...
Witam. Postanowiłem opowiedzieć wam moją historie dnia wczorajszego. Mianowicie, przy wrzucenia wstecznego spadł mi wodzik, jako ze była godzina 23 a ja stałem na jakimś parkingu 25km od domu nie zabierałem sie za naprawy (również z niewiedzy ze to wodzik). Postanowiłem (udało mi sie) jechać do domu, jakimś cudem miałem wbity 4 bieg. Droga prosta, dwupasmowa, nie ruszałem za często z 4 (moze z 4/5 razy) wiec powoli sie pokulałem do domu. Dnia następnego założyłem wodzik, i przy okazji postanowiłem wymienić olej w skrzyni biegów która itak chyba sie spociła (trochę śmierdziało olejem, chyba olejem). Po wymianie oleju .... :arrow: Auto niema mocy, zero. Nie jedzie. Auto sie toczy. Gaz dziala normalnie, biegi sie normalnie wrzucają ale auto w ogóle niema mocy na każdym, biegu. Jak dodaje gazu to obroty wzrastają a auto sie dosłownie toczy. Może mi ktoś pomoc ?? Z góry Dzieki i Pozdrawiam.
ADI-mistrzu - Nie Lut 21, 2010 16:40

Oj chyba spaliłeś kolego sprzęgło :wink:
Pewnie właśnie nim Ci śmierdziało, jak ruszałeś z 4 biegu to trochę czasu sprzęgło musiało trzeć więc chwila moment i je zjechałeś.

LuckAnd - Nie Lut 21, 2010 18:37

Tak własnie myslalem. Auto ma ponad 250 tys. wiec mysle ze na sprzeglo nadszedł czas. Dzięki. Jutro odwiedze mechanika bo jakos nie wydaje mi sie to prostą robotą :)