Zobacz temat - [R620] PROBLEM Z KIERUNKOWSKAZAMI
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] PROBLEM Z KIERUNKOWSKAZAMI

qqqbass - Wto Mar 02, 2010 18:41
Temat postu: [R620] PROBLEM Z KIERUNKOWSKAZAMI
Witam, Jestem posiadaczem R620Si '96r.

Jakiś czas temu miałem problem z kierunkowskazami, nagle przestały migać. Myślałem że to wina przerywacza, ale następnego dnia kierunkowskazy działały normalnie. Pomyślałem, że to dziwne, no ale skoro problem sam się rozwiązał to dałem spokój. Niestety problem ten pojawił się jeszcze kilkakrotnie, raz kierunki migają normalnie, a innym razem świecą.

Co robić?? A jeśli to jednak coś z przerywaczem to gdzie on się znajduje??

pavel3d - Wto Mar 02, 2010 19:24

Przerywacza zlokalizowac nie pomoge ale proponuje zajrzec w komputer. Mialem dosc podobny problem w R200. Wariowaly kierunki i czasem zegary, wina byl komputer.
DANTE79R - Wto Mar 02, 2010 22:45

Wyjmij żarówki i podciągnij blaszki które stykają do nich, powinno pomóc. Jak sie uda przeczyść je bo pewnie są zaśniedziałe,
maciej - Sro Mar 03, 2010 09:24

pavel3d napisał/a:
ale proponuje zajrzec w komputer. Mialem dosc podobny problem w R200. Wariowaly kierunki i czasem zegary, wina byl komputer.

A możesz coś napisać bliżej?

Bo ztcw to jedyny "komputer" w R600 to PGM-Fi i on nie ma nic wspólnego z kierunkowskazami. Reszta to proste układy elektryczne.

qqqbass - Czw Mar 04, 2010 19:00

A co z tym przerywaczem?? pomoże mi go ktoś zlokalizować?? przeszukalem dzisiaj całe auto i nic mi w oczy nie wpadło.
pavel3d - Czw Kwi 01, 2010 12:58

Szczerze mówiąc to szczegółów nie znam, ponieważ nie zagłębiałem się w to. Zawiozłem samochód do elektryka,kazał poczekać 15min, coś podpiął, coś przestawił i wziął 30zł. Działało więc nie dopytywałem. Wyglądało to podobnie jak reset oprogramowania w Mondeo mk II stąd mój wniosek o komputerze.