Zobacz temat - [Rover 400sdi] Podkręcenie dawki paliwa...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 400sdi] Podkręcenie dawki paliwa...

Dawid220 - Sro Mar 03, 2010 21:08
Temat postu: [Rover 400sdi] Podkręcenie dawki paliwa...
Co sądzicie o zwiększeniu dawki paliwa i podkręceniu turbiny[a propo tej turbiny to gdzie się ją zwiększa,pytam z czystej ciekawości]Na pompie tam u góry,jest taka złota pokrywka pod nią jest śrubka zwiększająca kopa w zakresie,zanim turbo zaczyna działać.Powiedzcie mi czy jest sens tym wszystkim regulować.
Remigiusz - Sro Mar 03, 2010 21:11

Sa o tym tematy co wszystko opisują poszukaj :mad:

Nawet filmy Youtube są

Firq - Sro Mar 03, 2010 23:30

Dawid220 napisał,
Cytat:
Na pompie tam u góry,jest taka złota pokrywka pod nią jest śrubka zwiększająca kopa


Aha rozumiem ze na pompie planujesz podkręcić dawkę.... Powodzenia :twisted: młoteczek ci się smyknie za duże przeciągniesz kopułkę zapalisz auto i przykład rozbieganego silnika jak znalazł biorąc pod uwage ze wiesz w którą strone poruszyc kopułkę w ogóle... Wiec nie bierz się lepiej za to sa inne dużo skuteczniejsze metody podlania tłoków. A pozatym nie ten dział jak pisał ci Remi55, tak wiec najpierw poszukaj/poczytaj i na koncu zadaj pytanie (w temacie )

Dawid220 - Czw Mar 04, 2010 19:44
Temat postu: [Rover 400sdi] Podkręcenie dawki paliwa...
Ok dzięki,tak pytam z ciekawości.Twoim zdaniem najlepiej nic nie ruszać??.Zostawić wszystko fabryczne
szoso - Pią Mar 05, 2010 08:23

Dawid220 napisał/a:
Twoim zdaniem najlepiej nic nie ruszać??.Zostawić wszystko fabryczne

zostaw ten silnik w spokoju, to jest diesel i to ma jeździć a nie zapie...
jak kupiłem swojego to też myślałem co tu zrobić, jakieś chipy sripy ale doszedłem do wniosku że nie warto bo szkoda silnika a tym bardziej ingerować w ustawienia pompy

Brt - Pią Mar 05, 2010 09:28

polecam przeczytanie tematu "Tuning za 7 PLN" we właściwym dziale na forum ... ogólnie polecam zaczynać cokolwiek od szukania ...