Zobacz temat - JP
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - JP

unpredictablee - Czw Mar 04, 2010 17:21
Temat postu: JP
Przeraża mnie to co sie dzieje z ludźmi.

A komentarz do artykułu na wp? nawet nie wiem jak to skomentować.

Remigiusz - Czw Mar 04, 2010 17:43

u mnie gogle całkiem inne rzeczy szuka pod hasłem JP i co w tym dziwnego jest z podolskim :mrgreen: Nie pierwszy raz takie cos w Sportcie jest, np NBA :mrgreen:
unpredictablee - Czw Mar 04, 2010 17:46

images.google ;P tutaj wyskakują te ładne obraz z tym hasłem JP a :???: :twisted:
Remigiusz - Czw Mar 04, 2010 18:17

Mi znajduje JP Sound JP Asutria :mrgreen:
Adrian355 - Czw Mar 04, 2010 19:38

Ja tam czasami słucham Firmy...
Ale przyznam że rzygac mi się chce jak w towarzystwie moich rówieśników słyszę ciągle JP, CHWDP...
A prawdą jest że jak takiemu cwaniaczkowi ojca albo matke zabili to pierwsze co dzwoni na policje.
I nie mówię to dlatego ze mam tatę policjanta... tylko myślę trochę inaczej o tym zawodzie jak ta cała banda idiotów... (czyt. 75% młodzieży w moim wieku ).

Sorry za ten prywatny OT...
Ale po prostu wkur*** mnie to całe moje pokolenie co tylko JP, Marycha, faje i ,,Bety"...

Dlatego od towarzystwa tego bydła i stania pod klatką wole spotkania z własną kobieta i przynajmniej nie jestem świadkiem idiotyzmu i innych gorszych rzeczy.

Nie no zdenerwowałem sie... ide po Cole w puszcze...

Przepraszam

Remigiusz - Czw Mar 04, 2010 20:02

Adrian355, Co ma Jp wspolnego z CHWDP :?: Bo nie rozumiem.

Nie mial byc to skrot do Jan Pawel :?:

Adrian355 - Czw Mar 04, 2010 20:25

JP - Jeb*ć Policje
CHWDP - CH*j w dupę policji
Czyli podobna dziedzina.

Niektórzy w razie draki kryją się... że JP to Jestem Porządny.

Przypatrz się dokładnie na tej 1 fotce i zrozumiesz o co mi chodzi..

Remigiusz - Czw Mar 04, 2010 20:33

Adrian355, o kurcze to ja cos źle z rozumiałem :shock:
Adrian355 - Czw Mar 04, 2010 20:46

Remi55, albo to ja po prostu już zbyt bardzo reaguje na JP.. bo taka możliwośc istnieje.
kzrr - Czw Mar 04, 2010 21:47

Heh śmieszni chłopcy noszący śmieszne błuzy ze śmiesznymi napisami JP.
Markzo - Czw Mar 04, 2010 21:51

dziecinada :) jak takiemu kretynowi ukradna kome, odrazu na policje biegnie...ehh..pranie mózgu :/
MaReK - Czw Mar 04, 2010 23:30

JP - Jacek Piłkowski ;)
Chwała mu, że nie napisał MG, bo dopiero by była chryja na forum.

Rowan - Pią Mar 05, 2010 17:50

No niestety mnóstwo teraz jest takich cwaniaków. Co jak widzą radiowóz, to odrazu, że psy, CHWDP, JP itp. ale jak co do czego by przyszło, to się boją. Śmieszy mnie to, płytkie niesamowicie. Jakby nie wiadomo co ta policja robiła im. Wykonują swoją pracę i tyle.
Adrian355 - Pią Mar 05, 2010 17:53

Rowan widzę że należysz do pozostałej normalnej części naszego pokolenia... :)
:piwko:

kzrr - Pią Mar 05, 2010 21:20

Najlepsze jest hasło "JP na 50% bo się troche boje" :D :D :mrgreen:
Rowan - Pią Mar 05, 2010 21:23

kzrr, my tak wszystkie te "JP na 100%" w sql przerabiamy właśnie na to 50% bo się troche boje, albo "na 25%, bo tata policjantem" :mrgreen:
Adrian355 napisał/a:
Rowan widzę że należysz do pozostałej normalnej części naszego pokolenia... :)

Dokładnie. :wink:

Adrian355 - Sob Mar 06, 2010 19:48

Rowan napisał/a:
Dokładnie. :wink:

i jaki skromny :D

Rowan napisał/a:
"na 25%, bo tata policjantem" :mrgreen:


Eee ja to sobie wypraszam coś takiego :P

Markzo - Sob Mar 06, 2010 23:46

http://demotywatory.pl/1153026/Tato ;)
kalisz - Nie Mar 07, 2010 01:23

http://demotywatory.pl/1126926/Beatlesi :wink:
Ciufa - Pon Mar 15, 2010 11:26

jak by ktoś nie wiedział z kąd sie to wzieło ;]

http://www.youtube.com/watch?v=YzrEF3ZYRs4

http://www.youtube.com/watch?v=VRoXiUv9ZuA

szymon1986 - Pon Mar 15, 2010 18:00

zgadzam się że jest to śmieszne kiedy dzieciaki bujają się w bluzach koszulkach JP a dostaną kilka "klapsów" na osiedlu to pierwsi na komendzie są :)

ale tak jak ktoś napisał że policja wykonuje swoją pracę i są cudowni,bo tak nie jest sporo jest historii że sami prowokują,albo zawinięty chłopak jest katowany w radiowozie albo na komendzie od tak dla rozrywki,ale pewnie większośc w to nie wierzy bo naogląda się tvn 24 i wierzy w to co tam mówią.Fakt że niepotrzebnie robi się lanserka z hasłem JP i z tym się zgadzam

krzychu.b - Pon Mar 15, 2010 22:06

JP ? zaczęło się od The Beatles http://demotywatory.pl/1126926/Beatlesi :shock:
Markzo - Wto Mar 16, 2010 11:56

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
no tego jeszcze nie grali... :evil:

szymon1986 - Wto Mar 16, 2010 12:09

przesada żeby dzieciaczki takich wierszyków uczyć
unpredictablee - Sro Mar 24, 2010 05:58

http://www.fakt.pl/Pierws...ly,67140,1.html
Kibice.net tego nie trzeba nawet komentować haha :shock: :mrgreen: :mrgreen:

Mietkowski - Sob Mar 27, 2010 01:16

Wracając do JP, możecie sobie kupić jakieś gadżety na ####### :-)

Ostatnio widziałem auto firmowe tego sklepu: piękne, srebrne Audi A6 z naklejkami JP :-)


thef: dyskusja na temat - owszem, ale na propagowanie pozwalać nie będziemy! Ciekaw jestem, co w ogóle kolegę w tym wszystkim tak cieszy?

[ Dodano: Sob Mar 27, 2010 01:16 ]
Nie rozumiem dlaczego się tak uniosłeś. Po prostu pokazałem, że na czymś takim jak "JP" (sam nie wiem czy nazywać to ideologią czy pewnego rodzaju subkulturą) ludzie robią biznes, nie przejmując się aspektami moralnymi i jak widać nieźle na tym zarabiają. Po drugie nie sądzę czy wklejenie linka przyczynia się do jakiegokolwiek propagowania - szczególnie tutaj na forum. Wątpię, żeby któryś z koleżanek i kolegów skorzystał z tego odnośnika, w celu kupienia sobie jakieś nowej rzeczy z kolekcji wiosennej :-) .

Co do kwestii "Ciekaw jestem, co w ogóle kolegę w tym wszystkim tak cieszy?" to już odpowiadam. Po pierwsze nie cieszę się, tylko uśmiecham. Cieszyć się można z czegoś, np. prezentu, pięknej pogody itp, ja w tym przypadku się uśmiechałem i to ironicznie. Uśmiech na mojej twarzy wywołał fakt, że ktoś wykorzystał hasło "JP" i ogólną nienawiść do policji wśród pewnych grup społecznych do zrobienia biznesu, na którym prawdopodobnie zarabia niezłe pieniądze.

Mam nadzieję, że tą odpowiedzią zaspokoiłem Twoją ciekawość. A tak na poważnie to do tej pory nie rozumiem Twojego rozgoryczenia. I pomyśleć, że to wszystko przez źle dobraną "ikonkę emocji" :-)

Pozdrawiam

thef - Sob Mar 27, 2010 10:04

Mietkowski napisał/a:
Nie rozumiem dlaczego się tak uniosłeś. Po prostu pokazałem, że na czymś takim jak "JP" (sam nie wiem czy nazywać to ideologią czy pewnego rodzaju subkulturą) ludzie robią biznes, nie przejmując się aspektami moralnymi i jak widać nieźle na tym zarabiają. Po drugie nie sądzę czy wklejenie linka przyczynia się do jakiegokolwiek propagowania - szczególnie tutaj na forum. Wątpię, żeby któryś z koleżanek i kolegów skorzystał z tego odnośnika, w celu kupienia sobie jakieś nowej rzeczy z kolekcji wiosennej :-) .
Uniosłem? Skąd taki pomysł. Napisałem tylko wyraźnie, że nie pozwalamy na propagowanie czegoś takiego. Ideologia? Subkultura? No wybacz, ale chyba "to coś" nie zasługuje na takie określenia. Co do wklejania linka, no wiesz, Allegro też nie widzi nic złego w zarabianiu na handlu "gadżetami" nazistowskimi więc może do takich aukcji też będziemy wklejać linki?
Mietkowski napisał/a:
Po pierwsze nie cieszę się, tylko uśmiecham. Cieszyć się można z czegoś, np. prezentu, pięknej pogody itp, ja w tym przypadku się uśmiechałem i to ironicznie. Uśmiech na mojej twarzy wywołał fakt, że ktoś wykorzystał hasło "JP" i ogólną nienawiść do policji wśród pewnych grup społecznych do zrobienia biznesu, na którym prawdopodobnie zarabia niezłe pieniądze.

Mam nadzieję, że tą odpowiedzią zaspokoiłem Twoją ciekawość. A tak na poważnie to do tej pory nie rozumiem Twojego rozgoryczenia. I pomyśleć, że to wszystko przez źle dobraną "ikonkę emocji" :-)
Przeczytaj, proszę, jeszcze raz te dwie linijki, które początkowo napisałeś i zastanów się czy można wywnioskować z nich to, co piszesz teraz. I nie jestem rozgoryczony, skąd takie wnioski?
Mietkowski - Sob Mar 27, 2010 14:57

thef napisał/a:
Uniosłem? Skąd taki pomysł. Napisałem tylko wyraźnie, że nie pozwalamy na propagowanie czegoś takiego. Ideologia? Subkultura? No wybacz, ale chyba "to coś" nie zasługuje na takie określenia. Co do wklejania linka, no wiesz, Allegro też nie widzi nic złego w zarabianiu na handlu "gadżetami" nazistowskimi więc może do takich aukcji też będziemy wklejać linki?


To, że wkleilibyśmy linki do takich aukcji raczej nie przyczyniłoby się do wzrostu sprzedaży tych przedmiotów, bo nie podejrzewam, żeby któryś z forumowiczów był zainteresowany kupnem rzeczy związanym z nazizmem czy neonazizmem, a nawet gdyby to szczerze wątpię, żeby źródłem informacji o możliwości zakupu, było nasze forum. Osoby zainteresowane takimi rzeczami z pewnością mają swoje kanały dostępu. Tak samo jest w przypadku sklepu, w którym można kupić ubrania z hasłem JP

thef napisał/a:
Przeczytaj, proszę, jeszcze raz te dwie linijki, które początkowo napisałeś i zastanów się czy można wywnioskować z nich to, co piszesz teraz. I nie jestem rozgoryczony, skąd takie wnioski?

Tutaj się zgodzę, że moja poprzednia wypowiedź była dość lakoniczna, ale prawdę mówiąc nie chciałem się za bardzo rozwodzić nad tym tematem. W tym wątku była poruszana kwestia JP, niektóre osoby wypowiedziały się na temat znaczenia, wyraziły swoje opinie, a ja pokazałem, że są ludzie/firmy, którzy dodatkowo na tym zarabiają.

Co do "rozgoryczenia", to po prostu czerwona czcionka i ton wypowiedzi, skłoniły mnie do wysnucia takiego wniosku :-) . Nic poza tym.

Pozdrawiam

Ciufa - Sob Mar 27, 2010 20:27

Mietkowski napisał/a:
Wątpię, żeby któryś z koleżanek i kolegów skorzystał z tego odnośnika, w celu kupienia sobie jakieś nowej rzeczy z kolekcji wiosennej :-) .

no 190 zł za bluze nie dam ;)

soviet100 - Nie Mar 28, 2010 16:04

Ja tam nie wiem czemu tak bardzo wszyscy narzekają na policję ?
Przecież jak by jej nie było to powodzenia życzę . Tak samo mandaty dają prawidłowo .
Rozumiem sam czasem jeżdżę 210km/h i jak by mi mandat dali to w 100% słusznie i nie kłóciłbym się ani narzekał .

Tak samo jak nie potrzebują policji to jest ok same wulgaryzmy .
Ale jak ktoś go zbije czy komórkę zarąbie to od razu leci na policję.

Ludzie trochę szacunku dla nich bo to wg mnie stresująca praca jak nikt Cie nienawidzi i ciągle obelgi słyszysz .
Kiedyś jak to mi dziadek opowiadał nie było by czegoś takiego ktoś coś źle powiedział to MP zaraz by go pałą .
Za dużo teraz jest tego chamstwa co myśli że im wszystko można .
W strefie palenia czegoś zakazanego to owszem jestem za że tam raz na miesiąc można ale bez przesady że dzień w dzień to samo . Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem .

Zawsze powtarzam "Postaw się w sytuacji tego drugiego "

Dydo - Nie Mar 28, 2010 16:11

Cóż, skoro ktoś nie ma szacunku dla Policji to niech w razie potrzeby nie potrzebuje jej pomocy, bo gdzie tu sens ? Ja tam na Policję nie narzekam, bo gdyby jej nie było to daje sobie głowe uciąć, że większość Polaków z domu by nie wychodziła. Wiadomo, że może nie zawsze Policja podejmuje odpowiednie decyzje i czasem nie ma ich tam, gdzie być powinni, ale nie uogólniajmy. Sam będę próbował wstąpić w szeregi Policji, więc dobrze wiedzieć, jakie zdanie będą mieli o mnie inni, jeśli już dostałbym się ;) Dla większości będę zwykłym psem z pałą, który nie robi nic innego jak tylko wlepia mandaty i zawsze nie ma go tam, gdzie być powinien.

Jak oglądam na Youtube jakieś filmiki dotyczące Policji, to 80% komentarzy to coś w stylu 'JP', 'Jeb** Policję' itd. itd., co za ludzie :| Ale pewnie 40% to dzieci, dla których sieć to idealne miejsce, w którym można pokazać swoje 'Ja', co innego na żywo - ciuchtka myszka. Sam znam takie osoby, które mają wiele do powiedzenia na temat Policji. A to psy, a to suki, a to, tamto itd., a gdy kiedyś zatrzymali jednego i drugiego, to stał jak na rozstrzelaniu, miły, odpowiadający na pytania. I gdzie te 'JP' :] ?

Dam-Kam - Wto Mar 30, 2010 14:23

a jak już łączymy demoty z JP to wrzucam coś odnośnie tych 25% - http://statichg.demotywat..._kratos_500.jpg tudzież 1% - http://statichg.demotywat...y_cizem_500.jpg

Ale policja nie jest im dłużna - http://statichg.demotywat...onsante_500.jpg :ok: