Zobacz temat - szukam hotelu we Wrocku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - szukam hotelu we Wrocku

komarek - Sob Mar 06, 2010 16:47
Temat postu: szukam hotelu we Wrocku
Witam Wszystkich,

Po super przyjemnych doświadczeniach forumowych z poszukiwaniem hotelu w Poznaniu kolejny raz proszę o pomoc.
Tym razem szukam hotelu we Wrocławiu - niedrogiego, niekoniecznie w ścisłym centrum, nowoczesnego, schludnego i z dobrymi śniadaniami :razz: .

Pomóżcie :smile: :mrgreen:

drlubicz - Sob Mar 06, 2010 17:49

jak chcesz tanio to są dwa hotele na ulicy legnickiej , trochę tak jak za gierka ale naprawdę za nieduże pieniądze można noc spędzić w miarę przyzwoitych warunkach jeden jest przy kwiskiej a drugi przy młodych techników , Legnicka jest na wlocie do Wrocławia od strony zielonej góry , jest tani ale nie jest źle ale sniadania nie dostaniesz, jak byś jechał z Poznania to jest hotel Jasek , nie jest tanio ale jest bardzo fajnie i sniadania super , hotel Campanile ma fajne promocje na weekendy i za tyle samo co w jasku w sobotę spędzasz noc w hotelu Campanile a na sniadanie do mcdonalda pójdziesz bo jest 30 metrów dalej , tanio i fanie jest w hotelu Wieniawa na Gajowickiej hotel nie dostaje dużo gwiazdek ale ze jest to siec wiec standardy maja fajne a ceny takie jakie mogą wystawić za swoje gwiazdki,proponuje jednak przed wrockiem sobie coś poszukać np w zamku Książ
emilanka - Nie Mar 07, 2010 20:58

http://www.domwroclawski.pl moja kuzynka pracuje w sieci tych hotelików i mają naprawdę fajne warunki. Można też wykupić sobie śniadania:)
Piotrass - Sro Mar 10, 2010 17:33

Podłączę się do tematu bo właśnie wybieram się do Wrocka i też mam pytanko o hotele.
Mianowicie szukam hotelu w centrum, lub bardzo bardzo blisko centrum, w rozsądnych pieniądzach.
Śniadania i inne tego typu rzeczy mnie nie interesują :P
Szukam również pewnego parkingu strzeżonego gdzie mógłbym zostawić auto na 4 dni, niekoniecznie blisko centrum.
Z góry dzięki :)

Tomi - Sro Mar 10, 2010 18:38

Przyłączę się do pytań. Hotel z fajnymi warunkami (nie jak za Gierka) z dobrymi śniadaniami i pewnym parkingiem. nie musi być blisko Centrum, ponieważ będę samochodem... więc kawałek mogę dojechać :)
Ley - Sro Mar 10, 2010 18:42

Ja na majówkę w zeszłym roku nocowałem tu: http://triosolo.spanie.pl/ - warunki socrealistyczne (łazienki na korytarzu), panie sprzątaczki pyszczące, że zadeptuję korytarz a dopiero umyły, no i pokoje jak w PRLowskim akademiku... ale tanio i niedaleko rynku (tzn. jakieś 15 minut na piechotę ale moża się bryknąć tramwajem lub busem bo przystanek jest nieopodal).

Nie żebym polecał jakoś wybitnie, ale na jedną noc lub dwie jak sie cały dzień spędza na mieście to dało się przeżyć :)

emes - Sob Mar 13, 2010 20:34

Jeżeli temat jest jeszcze aktualny: http://www.eholiday.pl/noclegi-vd7998-galeria.html i http://www.eholiday.pl/online-20576-galeria.html

Jeżeli chodzi o hotel Etap Stadion: do centrum ok. 10km. Bardzo dobry i bardzo łatwy dojazd. Cena to pewnie ok. 120 PLN. Parking na terenie hotelu, ogrodzony. Jeżeli dobrze pamiętam, to monitorowany.

drlubicz - Sob Mar 13, 2010 20:46

Piotrass napisał/a:
Podłączę się do tematu bo właśnie wybieram się do Wrocka i też mam pytanko o hotele.
Mianowicie szukam hotelu w centrum, lub bardzo bardzo blisko centrum, w rozsądnych pieniądzach.
Śniadania i inne tego typu rzeczy mnie nie interesują :P
Szukam również pewnego parkingu strzeżonego gdzie mógłbym zostawić auto na 4 dni, niekoniecznie blisko centrum.
Z góry dzięki :)


jak byś nic nie znalazł sensownego to możesz auto zostawić u mnie , mam wolny podjazd na ogrodzie lub przed domem też jest dużo miejsca i jest bezpiecznie , na przeciwko dworca głównego czyli same centrum jest hotel 30 zł za dobę , niestety warunki jak za gierka ale za to klimat nie zapomniany ;)

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 20:46 ]
i co Wy tak wszyscy do wrocka zmierzacie ? :mrgreen:

Piotrass - Pon Kwi 05, 2010 20:27

Jestem już po wizycie we Wrocku. Wybrałem Dom Wrocławski przy ul. Hiszpańskiej. Świetne warunki, miła obsługa i jak na Wrocław rewelacyjne ceny. Pod domem można śmiało zostawić auto, a w razie co 300 metrów dalej jest parking strzeżony.
drlubicz, dzięki za propozycję zostawienia auta :)

flapjck1 - Pon Kwi 05, 2010 21:33

na przyszlosc to jest kolo kina helios ( na kazimierza wielkiego ) niedrogi i schludny hostel

cena za dobe to chyba 40 pln