Zobacz temat - Wytlumaczcie mi co jest z ludzmi z allegro
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Wytlumaczcie mi co jest z ludzmi z allegro

BoloSr - Pią Mar 12, 2010 18:48
Temat postu: Wytlumaczcie mi co jest z ludzmi z allegro
Jako ze szukam czegoś i widze, ze jest kilku sprzedajacych, to ich zapytuje za pomaca ich dostepnych kontaktow czyli w tym wypadku maila.
I co po tygodniu zero odzewu w takim razie poco podaj te maile ?? ??
Czy tylko dla szpanu czy zawsze trza dzwonic i sie pytac o wszystko ?? ?

Papaa2 - Pią Mar 12, 2010 19:13

BoloSr, ja jakiś miesiąc temu kupowałem książkę i kilka innych pierdółek, za każdym razem wysyłałem maila, baa do gościa od książki chyba z 5 ;-) i za każdym razem dostałem odpowiedź po kilku godzinach albo po kilku dniach. Ale takiego przypadku ja Ty to nie miałem.

Wydaje mi się, że jeśli nie odpisują to nie warto z nimi współpracować. Często przecież jest tak, że podadzą maila a na końcu jest info, że na maile nie odpisują... To lenistwo i brak szacunku dla potencjalnego klienta. Jeśli możesz to zrezygnuj z zakupów u niego/ich. ;-)

takie jest moje zdanie

Mayson - Pią Mar 12, 2010 19:36

BoloSr, a spróbuj skorzystać z opcji "ZADAJ PYTANIE". Mam przerobionych ok. 1000 tranzakcji na Allegro i nauczyłem się, że to co pisze Papaa2, to racja. Jeśli olewa maila, to prawdopodobnie oleje także całą tranzakcję z Tobą, więc nie warto psuć sobie humoru ;)
merf3 - Pią Mar 12, 2010 21:58

Zalezy jescze jakie pytanie pada.
Ja juz tez mam troche transakcji za soba i jesli ktos do mnie przesyla maila z zapytaniem na ktore jest odpowiedz w aukcji no to rece opadaja, np . ostatnio wystawilem telefon ktory nie mial simlocka i zaznaczylem to tlustymi literami, a gosc mi maila przysyla czy ten telefon ma simlocka?
no to wybaczcie jak komus nie chce sie czytac aukcji no to dlaczego mi sie ma chciec odp. na takie maile :roll:

-IKS- - Pią Mar 12, 2010 22:18

ja z allegro rzadko kupuję (soczewki raz na pół roku ;) )
ale zdarza się, że odpowiedź na maila z moim zapytaniem ląduje w SPAMie.
nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale się dzieje...

magneto - Sob Mar 13, 2010 07:56

Ja zawsze dzwonie bo lubie dogadac sie na żywo ale i to czasem sie nie sprawdza. Ostatnio potrzebowałem włacznik wycieraczek do toledo i znalazlem ogloszenie z info "auto na cześci-prosze dzwonic i pytac o dostępność części" wiec dzwonie ale to był piątkowy wieczór i sprzedawca poprosił o przypomnienie w poniedzialek żeby mi wystawic część na aukcji.Dzwonię w poniedziałek ale powiedział że nie wystawi na aukcje bo ma dużo zamówień i poprośił o mój adres na smsa bo wieczorem bedzie wysyłał inne cześci to i do mnie wyśle za pobraniem. Już minęły 3 tygodnie a paczki nie widać.Po tygodniu czekania kupiłem u innego sprzedawcy i paczkę miałem za dwa dni.