Zobacz temat - [ R 416 Si 95/96 ] Sprzęgło - szukam najtańszego.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [ R 416 Si 95/96 ] Sprzęgło - szukam najtańszego.

fearless - Sob Mar 13, 2010 19:20
Temat postu: [ R 416 Si 95/96 ] Sprzęgło - szukam najtańszego.
Sprzęgło mi się ślizga, w związku z tym szukam najtańszego zamiennika, bo mój R został roboczo wozem. Z google dowiedziałem się tyle, że National produkuje sprzęgła w miarę przystępnej cenie, teraz pozostaje pytanie, gdzie takie sprzęgło dostanę w Warszawie ?? oprócz TomaTeam. Kiedyś przy okazji innego tematu, luźno związanego ze sprzęgłami widziałem wypowiedź któregoś z Kolegów, że dostał sprzęgło National za jakieś 250 zł, i ja poszukuję właśnie sprzęgła do 300 zł, bo nie przewiduję aby mój R 416 przetrwał dłużej niż najbliższe 3 lata, ale przez ten czas musi mi jeszcze posłużyć do dojazdów do pracy.
Vesper416 - Sob Mar 13, 2010 19:29

Przepraszam jeśli obraże, ale trudno spojrzeć sobie na allegro??????
DANTE79R - Sob Mar 13, 2010 19:45

Vesper416 napisał/a:
praszam jeśli obraże, ale trudno spojrzeć sobie na allegro??????
to fakt ale po co allegro skoro w każdym sklepie kupi?
fearless - Sob Mar 13, 2010 20:20

Vesper416 napisał/a:
Przepraszam jeśli obraże, ale trudno spojrzeć sobie na allegro??????

Nie obraziłeś, ale wyobraź sobie, że na allegro wcale nie są najniższe ceny.
Poza tym napisałem -
fearless napisał/a:
gdzie takie sprzęgło dostanę w Warszawie
w sensie od ręki a nie z przesyłką itp. itd., chodzi mi o sklep, hurtownie - cokolwiek.
Z resztą, temat można zamknąć, bo raczej nikt nie udzieli mi odpowiedzi, jedynie padną złote myśli typu tych wyżej. Poszukaj na allegro, idź do pierwszego lepszego sklepu.

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 20:20 ]
w pytaniu chodzi o konkretną odpowiedź, a tym czasem jak zwykle padają ogólniki i teksty mało związane z tematem.

DANTE79R - Sob Mar 13, 2010 20:21

popytaj w sklepach maja duży wybór i dobre ceny oraz rabaty, myślę że coś wybierzesz ale musisz liczyć się z kosztem do 400zł
fearless - Sob Mar 13, 2010 20:24

Aaaa, Vesper416, patrząc na Twoje ostrzeżenie wagi 1, uważam, że trafiłeś na godnego przeciwnika, jak chcesz, możemy potrollować :) :hahaha:
Vesper416 - Sob Mar 13, 2010 20:36

fearless napisał/a:
Aaaa, Vesper416, patrząc na Twoje ostrzeżenie wagi 1, uważam, że trafiłeś na godnego przeciwnika, jak chcesz, możemy potrollować :) :hahaha:


Nie bardzo wiem o co Ci chodzi????

A co do allegro to raczej chodziło mi o to że jest tam tyle filtrów do ustawienia przy wyszukiwaniu że na pewno znalazłbyś coś w warszawie poza TomaTeam.

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 20:36 ]
A co do tego ostrzeżenia co mam to najpierw przeczytaj temat w którym dostałem je

kasjopea - Sob Mar 13, 2010 20:39

fearless, nie zaczynaj, nie prowokuj :evil:
fearless - Sob Mar 13, 2010 20:51

kasjopea napisał/a:
fearless, nie zaczynaj, nie prowokuj :evil:

Dla mnie, prowokacją było skierowanie mnie do allegro z taką ilością znaków zapytania, skoro zadałem konkretne pytanie o miejsce, gdzie mogę znaleźć coś takiego w Wawie, jeśli w moich wypowiedziach ujrzałaś prowokację, to proszę - usuń je, ewentualnie daj ostrzeżenie użytkownikowi, w końcu masz prawa moderatora, nie ograniczaj się jedynie do ostrzeżenia pisemnego.

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 20:51 ]
kasjopea, proszę o zamknięcie tematu.

kasjopea - Sob Mar 13, 2010 20:55

Jako moderator mam również prawo zwyczajnie kogoś przywołać do pionu, zamiast rzucać od razu warnami na prawo i lewo. Na szczęście nie Ty o tym decydujesz. Zgodnie z prośbą zamykam temat.