Zobacz temat - R75 proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R75 proszę o opinie

boro75 - Nie Mar 21, 2010 09:57
Temat postu: R75 proszę o opinie
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11969556
Santino - Nie Mar 21, 2010 11:37

Prezentuje się ładnie. Bogato wyposażony: trakcja, tempomat, roleta tylna, podgrzewane foteliki (szkoda ze nie skórzane). Zauważyłem brak znaczka na klapie tylnej co może oznaczać jakieś prace lakiernicze...

Pozdrawiam,
Santino

SeniorA - Nie Mar 21, 2010 19:08

Santino napisał/a:
(szkoda ze nie skórzane
nie wszyscy lubią skórę.
krzychu.b - Nie Mar 21, 2010 20:40

Wygląda ok można by zerknąć w realu.Sprawdzić u mechanika .
boro75 - Pon Mar 22, 2010 23:04

Dziś pojechałem zobaczyć to autko, na żywo okazało się być ładniejsze niż na zdjęciach poza przytartym zderzakiem z tyłu-mimo czujników cofania ktoś się nie zmieścił.
Kierownica w górnej części miejscami porysowana od pierścionków, poza tym wszystko ładnie silnik pracuje równo i cicho. Zgodnie ze wskazówkami z forum sprawdziliśmy wentylator i wszystko ok. Kolega z ubezpieczalni posłużył miernikiem lakieru i faktycznie auto jest całe z fabrycznym lakierem. Kolega Santino czujnie zauważył brak znaczka na tylnej klapie za co dziękuje, jednak klapa tez jest oryginalna widocznie został zdemontowany bo się nie podobał. Serwis prowadzony do 80tys km a dalej wydruki z przeglądów no i najgorsze to negocjacje 18,5tys. to minimum, liczyłem na 17tys. do tego dochodzą opłaty około 1500zł. Dziękuję za pomoc w sobote wizyta u mechanika i dalsze negocjacje jak wszystko będzie ok.

Santino - Sro Mar 24, 2010 22:58

Kierownice zawsze możesz wymienić lub dać do obszycia (tak czy siak nie jest to nic naglącego co uniemożliwia jazdę i cieszenie się samochodem - mam to samo :) - ważne żeby silnik, stan blach i te kilka rzeczy, o których często wspomina się na forum (sprzęgło, wentylator klimy itd) były w dobrym stanie (sprawdzenie u mechanika to dobra opcja). Życzę powodzenia przy zakupie.

Pozdrawiam,
Santino