Zobacz temat - [R214] Czy da się pozbyć immobilizera?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214] Czy da się pozbyć immobilizera?

zizu77 - Pią Mar 26, 2010 10:41
Temat postu: [R214] Czy da się pozbyć immobilizera?
Witam.
Zamontowałem właśnie uniwersalny centralny zamek na pilota. Mam problem bo pomimo otwarcia drzwi muszę na orginalnym kluczyku wcisnąć przycisk aby deaktywować immobilizer. Teraz muszę wozić dwa piloty. Chciałbym się go pozbyć ale nie wiem czy jest taka możliwość. Immobilizer jest fabryczny - nie chcę go gdyż nie jest on tak jak normalnie mają auta w kluczyku tylko trzeba wciskać przycisk na pilocie. Da radę?

Firq - Pią Mar 26, 2010 10:59

Pewnie ze da rade kolego ale musisz dać auto do porządnego elektryka który zna się na rzeczy wywali ci immo z pilotem i po sprawie takie zabiegi robiłem w moich autach tzn elektryk :) W każdym bądź razie napewno jest taka możliwosc
zizu77 - Pią Mar 26, 2010 11:34

Pytanie tylko ile to Was kosztowało i czy przy okazji można coś popsuć - np komputer.
Firq - Pią Mar 26, 2010 13:48

mnie to kosztowało 200 zł
Joshua121 - Pią Mar 26, 2010 16:48

Oj mnie to kosztowało 450zł w Katowicach mi to ściągali :) Nawet dostałem 3 miesięczna gwarancje ale szef powiedział ,ze nigdy sie nie zdążyło ,żeby potem były z tym problemy.
Firq - Pią Mar 26, 2010 17:24

Joshua121, to cie przerobili ale mnie tez próbowali auto poszło do jednego elektryka wycenił 500 zł ale zaczął grzebac i sie poddał na lince do nastepnego i powiedział 400 zł i nastepnego dnia tel dostałem ze cos tram jest spalone i on mi to zamówi za 250 zł + to 400 co mówił i 650 zł i będzie dobrze wysmiałem go przez telefon i linka i heja do następnego.... Zaprowadziłem nie pytając o cene na 2 dzien telefon "prosze przyjechać po auto" wszedłem do biura i dał mi do reki immo i powiedział to jest pana immo z tego auta tu sa kluczyki 180 zl się należy :) Dałem mu 200 zł wsiadłem i odjechałem w nastepnym Roverku odrazu pojechałem tam wywalił mi immo i po sprawie :) Wiec 450 zl to cie troche przerobili :)
Joshua121 - Pią Mar 26, 2010 18:34

No też mi się wydawało ,ze to dość sporo gdy szukałem informacji o immo to wszędzie ludzie pisali ,ze płacili koło 400zł no i jeszcze w tym temacie http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#467380 kolega forumowicz komentował ,ze całkiem przyzwoita cena :) Sam już nie wiem było minęło mam nadzieje ,ze nie będę musiał przechodzić tego jeszcze raz
szoso - Pią Mar 26, 2010 18:35

u mnie kasują 500zł i tylko jeden zakład się tego podejmuje