Zobacz temat - [R620] Gdzie jest czujnik temeratury paliwa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Gdzie jest czujnik temeratury paliwa?

Maks - Pon Mar 29, 2010 16:31
Temat postu: [R620] Gdzie jest czujnik temeratury paliwa?
Witam wszystkich.
Jestem totalnie nowym użytkownikiem zarówno rovera jak i na forum, ale do rzeczy. W moim dieselku podczas jazdy zdarza się nagły spadek mocy połączony z szarpaniem. Chwile poszarpie, jest słaby i znów jest normalnie. Czasem towarzyszy temu zapalenie się kontrolki check engine, ale rzadko. Na biegu jałowym też nie jest tak jak powinno, potrafi szarpnąć kilka razy pod rząd, czasem przy okazji szarpania zgaśnie (nie ma jednak problemu z zapalaniem, czy to na zimno czy na gorąco).
Elektryk zgodnie ze wskazówkami z forum sprawdził wiązkę elektryczną, ale wszystko jest okey. Jedyną rzeczą jaką znalazłem jest błąd czujnika temperatury paliwa, który wyskakuje po podłączeniu auta pod komputer. Wg komputera ropa w moim aucie ma temp. ponad -200 stopni co jest abstrakcją. Chciałem wymienić czujkę i napotkałem na problem-nikt nie wie gdzie ona się znajduję. Pomóżcie mi ją zlokalizować i doradźcie czy ten czujnik może być odpowiedzialny za takie zachowanie samochodu, czy muszę usterki szukać gdzie indziej?
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Firq - Pon Mar 29, 2010 17:17

Maks, patrz tylko wbiłem w wyszukiwarke.... To nie boli
http://www.roverki.pl/zro...ch-serii-l.html

Maks - Wto Mar 30, 2010 16:26
Temat postu: Gdzie jest czujnik temperatury paliwa?
Firq, dziękuje:-)
Firq - Sro Mar 31, 2010 10:48

Spoko Loko :)