Zobacz temat - [R200Vi 1.8VVC 97'] problem z elektryka POMOCYYYYY
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200Vi 1.8VVC 97'] problem z elektryka POMOCYYYYY

emi906 - Czw Kwi 01, 2010 22:57
Temat postu: [R200Vi 1.8VVC 97'] problem z elektryka POMOCYYYYY
Witam mam problem z roverkiem i chce waszej pomocy zanim go zaprowadze do elektryka.
:bezradny:
Wiec tak roverek wariuje z elektyka nie wiem co jest jak przekrecam kluczyk pali sie prawy kierunek w blotniku, przykladowo jak mam otwarta szybe od kierowcuy to tez po przekreceniu kluczuka na II ona sie zamyka , chcac otworzyc szybe pasarzera to po nasisniecu przycisku szlychac cos jakby chciala ale nie mogla sie otworzyc szyba kierowcy. Halogeny podobnie ale one juz jak sa wlaczone na II stopniu stacyjki pala sie ale jak zapale silnik to gasna.
A i drugie pytanie co to jest jak przekrecam pokretlo od nawiewu to na kazdym stopniu cos tam poszczy (gdzes przy wiatraku) odchodze od moich pomyslów
POMOCY!!!! :bezradny: :beczy: :bezradny:

faecd - Czw Kwi 01, 2010 23:49

emi906 napisał/a:
cos tam poszczy
whata f?
emi906 napisał/a:
POMOCY
nie wiem w jaki sposob mial by Ci kto pomoc przez forum. Ktos pewnie grzebal w elektryce, pewnie chcial cos pomodzic podpial sie pod kable ktore daja napiecie "po kluczu" i cos popierniczyl...po mojemu musisz rozebrac maskownice pod kolumna kierownicza i szukac kombinacji i wszystko odkrecac..

emi906, znasz sie choc troche na elektryce? Cos kiedys lutowales? Ewentualnie zdejmij maskownice i pstryknij jakas fote. Moze komus sie rzuci cos nie normalnego w oczy.

spider666 - Pią Kwi 02, 2010 10:52

zobacz czy gdzies wiazka nie jest zlamana i nie ma zwarcia.
np. miedzy autem a drzwiami, przy zawiasach klapy tylnej
wyciagnij te gumy uszczelniajace i pociagnij delikatnie wiazke
zeby troche wyszla i uwaznie obejrzyj czy nie ma przerw w izolacji
lub palcami po dotykaj czy kabel nie peknal w srodku izolacji.

emi906 - Sob Kwi 03, 2010 21:29

[quote="faecd"]
emi906 napisał/a:
cos tam poszczy
whata f? sory za blad tam pisze ze cos piszczy;)

a na elektryce sie troche znam sprawdze te drzwi i klape wlasnie irytuje mnie mala kostka "niebieska pod kierownica" n ie wiem gdzie idzie ale jest odlaczona....
.