Zobacz temat - [Rover 25] a [Rover Streetwise] Pytanie o światła przednie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 25] a [Rover Streetwise] Pytanie o światła przednie

piwko57 - Sob Kwi 03, 2010 19:35
Temat postu: [Rover 25] a [Rover Streetwise] Pytanie o światła przednie
Witam,
mam takie pytanie...czy do roverów streetwise podchodzą te same swiatła przednie co do roverów 25 ? pytam poniewaz wiem ze w srodku auta to w zasadzie to samo natomiast wlasnie jest roznica na zewnatrz..zderzaki itd... no i zastanawiam sie czy lampy z R25 podejda do zderzaka w Streetwise...

Pytanie nr 2 : Jak w internecie odroznic czy oferowany leflektor to wersja angielska czy europejska... ? ewentualnie jak macie , prosil bym moze o jakies linki do ogloszen z dobrym europejskim leflektorem podchodzącym do rovera streetwise

prosze o pomoc ...

pozdrawiam

Krzysi3k - Sob Kwi 03, 2010 20:15

piwko57 napisał/a:

mam takie pytanie...czy do roverów streetwise podchodzą te same swiatła przednie co do roverów 25 ?

Tak. :)
Jeśli chodzi o drugie pytanie to najlepszym sposobem na sprawdzenie to zamontowanie i poświecenie na ścianę - jeśli świecą tak _/ to europejskie, a jeśli \_ to angielskie.
Były też jakoś oznaczone zdaje się, poszukaj na forum.

Ciufa - Sob Kwi 03, 2010 20:18

piwko57 napisał/a:
ewentualnie jak macie , prosil bym moze o jakies linki do ogloszen z dobrym europejskim leflektorem podchodzącym do rovera streetwise

http://www.tomateam.pl/sk...=nadwozie&c=613