Zobacz temat - Tomcat Turbo Foto
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Tomcat Turbo Foto

dobryziom - Pon Kwi 05, 2010 18:31
Temat postu: Tomcat Turbo Foto
Zmieniając kapcie na letniaki oraz że padający deszcz umył mi trochę samochód kolega nitro cyknął mi parę fotek Tomcia :) Ja się nie znam na fotografii jednak niektóre wyszły jak dla mnie super.
kolka161 - Pon Kwi 05, 2010 18:47

bardzo ładne felgi :) z czarnymi jak dla mnie wydaje sie agresywnieszy niz ze srebrnymi :)
Markzo - Pon Kwi 05, 2010 23:57

zmień ramke pod tablice i siatke w zderzaku :P
dobryziom - Wto Kwi 06, 2010 10:04

Markzo napisał/a:
zmień ramke pod tablice i siatke w zderzaku :P


ramkę a w zasadzie jej brak :) nad siatką coś pomyślę chociaż nic do seryjnej nie mam.

Markzo - Wto Kwi 06, 2010 10:14



tak jest chyba ładniej ;) co do fotek, to ciemny kolor nie jest łatwy do focenia, sam Tomcat jest ciemny, tak że gubi się wiele szczegołów i auto jest jak ciemna plama a z tyłu wali przepał od zewnątrz :/ fajne i ciekawe jest ostatnie ;)

greg-si - Wto Kwi 06, 2010 12:17

Markzo, zawsze można HDR`em się pobawić ;)


dobryziom, fajny szatan :)

Markzo - Wto Kwi 06, 2010 12:25

nie no pewnie, ale zobacz o ile lepiej by wyglądało foto np: nr 2 jakby zamiast na tym przepalonym tle postawić go na tej parkingowej ścianie - wtedy można wydłużyć czas i automatycznie foto będzie jasniejsze, jak nie da rady to walnąć lampą w sufit i go ładnie i równo doświetli :)
greg-si - Wto Kwi 06, 2010 13:32

Markzo, 100% racja
choć fotki wraz mi się podobają bo obiekt pierwszoplanowy fajny

Markzo - Wto Kwi 06, 2010 17:00

ja właśnie kupiłem nową lampe błyskową i wieczorem jakieś testy, to może coś wrzuce potem ;)
Mayson - Wto Kwi 06, 2010 17:23

Dobrze wygląda - taki "bandit", a właściwie bandit - bez cudzysłowu - bo w końcu 200KM tam siedzi :twisted: I do tego koloru to tylko takie ciemne fele - super :ok:
Ciufa - Wto Kwi 06, 2010 17:29

Mayson napisał/a:
w końcu 200KM tam siedzi

a nie 230 ? ;)

Markzo - Wto Kwi 06, 2010 17:39

230KM/330Nm :)
Mayson - Wto Kwi 06, 2010 17:44

:shock: Dobra... :milczy:
Markzo - Wto Kwi 06, 2010 23:23

fotki tomcata bez turbo :P




nitro20 - Sro Kwi 07, 2010 00:42

Mialem okazje robic te fotki dla Dobregozioma, sesja trwala 15 minut wiec naprawde nie mialem czasu pomyslec nad kompozycja, obcykalismy go poprostu dookola na szybciocha, takze mam nadzieje, ze przy najblizszej okazji bedzie wiecej czasu i poprawimy jakosc.


Markzo napisał/a:

tak jest chyba ładniej ;) co do fotek, to ciemny kolor nie jest łatwy do focenia, sam Tomcat jest ciemny, tak że gubi się wiele szczegołów i auto jest jak ciemna plama a z tyłu wali przepał od zewnątrz :/ fajne i ciekawe jest ostatnie ;)



Co do siatki, to za bardzo kojarzy mi sie z wies tuningiem, decyzja nalezy do wlasciciela, ale ja bym nie zakladal. Wychodze z zalozenia ze OEM to OEM i upiekszanie z zewnatrz powinno polegac jedynie na zmianie felg ewentualnie zalozeniu dedykowanych przez producenta dodatkow do auta.

Marman - Sro Kwi 07, 2010 21:08

Markzo, zajebiaszcze cacuchno
wild_weasel - Sro Kwi 07, 2010 22:13

Markzo, szczęka opada... aż miło popatrzeć na Twoje autko i Twoje zdjęcia :D
zetes - Czw Kwi 08, 2010 09:27

wild_weasel napisał/a:
aż miło popatrzeć na Twoje autko i Twoje zdjęcia


no i na ten parking, gdzie moze pobrykac, nie kazdego na taki parking stać :grin:

Markzo - Czw Kwi 08, 2010 09:40

bardzo mi miło, dzięki! :) ale to zwykłe testowe foty :D kupiłem nowa lampę i byłem się nią pobawić, ta sesja trawła max 10-15min :P chciałem sprawdzić jak sobie z doświetlaniem radzi, dlatego kadry sa nudne i powtarzające się :|
slax - Czw Kwi 08, 2010 10:26

ja bym usunął te mokre plamy w około autka, poza tym samochodzik piękny!!! Sam takiego chciałem ale żonka mi marudziła...

Można by jeszcze postawić aparat na statywie, ustawić troszkę dłuższy czas, gdzieś koło 30-40 i podczas naświetlania trochę zmniejszyć ogniskową (zrobić troszkę mniejszy zoom) mogą wyjść całkiem fajne efekty, ale trzeba parę razy popróbować

pozdrawiam

[ Dodano: Czw Kwi 08, 2010 10:26 ]
a tak z ciekawości jaki jaką lampę kupiłeś?

tronsek - Czw Kwi 08, 2010 19:26

Mam takie małe pytanko. Może głupie. Dlaczego R2XX Coupe nazywa się Tomcat ??
Skąd się to wzieło ??

Markzo - Czw Kwi 08, 2010 19:33

Auto prosto z myjki i fotki na szybko bo czas naglił a musiałem z ciekawości sprawdzić mój nowy nabytek ;) fotki ze statywu z czasem ~3s ;) Lampiszona kupiłem Nikona Speedlight'a SB900 ;)

"Ksywe" Tomcat coupeta dostała od fabryki, rozbierając go natrafiłem na naklejki oryginalne na boczkach drzwiowych właśnie z napisem Tomcat ;) poszukam i później wkleje fotke ;)

slax - Pon Kwi 12, 2010 12:04

a to jak masz statyw, i lubisz sie bawic z takim długim czasem, to możesz popróbowac sobie z zoomem w czasie naswiatlania, całkiem fajne efekty mogą wyjść

pozdrawiam

Wojtek88 - Pon Kwi 12, 2010 23:32

Kurczaki, nigdy Cię nie widziałem 'na mieście' Dobryziomie :roll: Ja teraz śmigam swoją furmaną - Civic 4G.. Może w końcu kiedyś zobaczę ten samochód na żywo ;)

Co do zdjęć - fajnie wyszły ale tak jak Markzo napisał - powinno być jaśniej, pobawię się w PS-ie z tymi zdjątkami :smile:

dobryziom - Wto Kwi 13, 2010 08:55

Wojtek88 napisał/a:
Kurczaki, nigdy Cię nie widziałem 'na mieście' Dobryziomie :roll: Ja teraz śmigam swoją furmaną - Civic 4G.. Może w końcu kiedyś zobaczę ten samochód na żywo ;)

Co do zdjęć - fajnie wyszły ale tak jak Markzo napisał - powinno być jaśniej, pobawię się w PS-ie z tymi zdjątkami :smile:


czasem bywam na spotach na bemo wiec wpadnij :)

co do fotek może wrzucić parę mocno doświetlonych ale wygladaja słabo bardzo sztucznie tak jak te Markzo... mi się nie podobają nie pasują są za grzeczne. Jakieś czary mary w PS proszę bardzo.

Mayson - Wto Kwi 13, 2010 17:40

Mam pytanie z innej beczki - Markzo; czy Twoja coupeta ma tę wypukłość na masce, co u Zioma? Bo akurat na fotce jest: albo cień, który wygląda na tę wypukłość, albo ta wypukłość- wszystkie coupety to miały, czy tylko "turbo", bo ZTCP tylko turbo :hmm: ?
Markzo - Wto Kwi 13, 2010 17:51

Garbik na masce musi być :D każda coupeja to ma ;)

Mayson - Wto Kwi 13, 2010 17:52

Aaa... no to spoko :]
Wojtek88 - Pią Kwi 16, 2010 00:31

Właściwie ona coś daje, czy to tylko efekt stylizacyjny? U mnie w civic'u nie mam wypukłości, ale planuję sobie sprawić maskę od crx'a - a tam już jest wypukłość, po lewej stronie.. Tu w Tomciu widać, że po prawej.. Czemu po prawej ? A czemu w crx po lewej? :P
Ciufa - Pią Kwi 16, 2010 08:16

Wojtek88 napisał/a:
Właściwie ona coś daje, czy to tylko efekt stylizacyjny?

miejsce na turbo pod maską ?

Markzo - Pią Kwi 16, 2010 10:28

tylko stylizacja ;) nie ma to żadnego uzasadnienia :)
dobryziom - Pią Kwi 16, 2010 21:43

po prawej daje więcej koni :)