Zobacz temat - [R620] Dziwny problem z ogrzewaniem??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Dziwny problem z ogrzewaniem??

Crazy - Wto Kwi 20, 2010 10:14
Temat postu: [R620] Dziwny problem z ogrzewaniem??
Witam jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałośc jakby co :P

Problem polega na tym ze jak przekręcę pokrętłem ciepło /zimno leci tylko zimne powietrze . gdy chce zeby było ciepłe muszę podnieś maskę i wsunąc taką linkę. znowu jak chce by było zimne powtarzam tą czynnośc z linką tylko odwrotnie.

podejrzewam że linka mogła wychaczyc się gdzieś z panelu dlatego się tak dzieje.
Zdarzało się komuś coś podobnego. :?:

Firq - Wto Kwi 20, 2010 10:41

Cytat:
podejrzewam że linka mogła wychaczyc się gdzieś z panelu dlatego się tak dzieje

a chodzi bez oporów czy delikatny opór jest ?? jeśli nie ma oporu to linka gdzieś poszła niestety...
Cytat:
gdy chce zeby było ciepłe muszę podnieś maskę i wsunąc taką linkę.

musisz wsunąć linkę czy otworzyć ręką zaworek przed nagrzewnicą??

Crazy - Wto Kwi 20, 2010 12:08

czuc taki delikatny opór tylko
Cytat:
musisz wsunąć linkę czy otworzyć ręką zaworek przed nagrzewnicą?

by leciało tylko ciepłe powietrze wsuwam tą linkę i nic więcej , a by było zimne pociągam linkę lekko do siebie.

olek997 - Wto Kwi 20, 2010 17:33

ostanio u mnie cos podobnego. gdzie ejst ta linka ktora wsuwas zi wysyuwasz? zrob foteczki? bo u mnie jest lekki opór no ale raczej mniejszy niż był do tej pory
Firq - Wto Kwi 20, 2010 17:46

olek997, na ścianie grodziowej masz zaworek mniej wiecej na środku i niech ktoś ci macha w aucie od zmiany (ciepło zimno) i zobacz czy dokładnie otwiera i zamyka zaworek na ścianie
olek997 - Wto Kwi 20, 2010 17:50

oki sprawdze
mechow - Sro Maj 05, 2010 16:38

mozesz tez sprawdzic pod nogami znajduje sie tam mechanizm sterujacy linkami bo do panelu przychaodza tylko dwie ciep-zimne i kierunek nawiewu moze wlasnie tam linka spadla bo nie sa niczym zabezpieczone przed spadnieciem z ciegienka. musisz wejsc pod kierownice i sie przyjrzec. ja mialem ten problem w ta zime :/ i wlasnie tam tkwil problem