Zobacz temat - Regeneracja Felg - Wrocław i okolice.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Regeneracja Felg - Wrocław i okolice.

kzrr - Czw Kwi 22, 2010 16:42
Temat postu: Regeneracja Felg - Wrocław i okolice.
Potrzebuje jakieś namiary na zakład prostujący i regenerujący felgi w tym ubytki we Wrocławiu lub okolicach. Słyszałem że w Kawicach (trasa Wrocław - Legnica ale nie autostradą) jest jakiś zakład zajmujący się tym ale nic na necie nie mogłem znalezc. Jak macie jakies namiary to będę bardzo wdzięczny :)

Pjona !!

pajda - Czw Kwi 22, 2010 17:02

jaki jest średni koszt prostowania felg ? niestety musiałbym bym wyprostować, wulkanizator powiedział,że są lekko krzywe (wyważył i dodał te małe cieżarki. Narazie jest wszystko dobrze)
shilus82 - Sro Kwi 28, 2010 13:02

na wyścigowej jest zakład, na karmelkowej( jak pytałem półtora roku temu to 6 stów za komplet razem z malowaniem proszkowym)i na tęczowej, ale oni oddają do jakiegoś zaprzyjaźnionego zakładu pod wrockiem ( jak się bodajże na opole leci)

[ Dodano: Sro Kwi 28, 2010 13:02 ]
a nie, wróć, na wyścigowej chcieli 6 stów :)

kzrr - Czw Kwi 29, 2010 17:43

shilus82, dzięki ale juz znalazłem i oddałem :) zakład na Krakowskiej ponoć jest bardzo dobry :)
michone - Czw Kwi 29, 2010 18:21

jak na sprzedarz to gdziekolwiek, jak dla siebie to tylko kawice. Możesz powiedziec ze jestes od chlopakow z Legnicy co ostatnio robili porshe i tuarega to może jakas znizka bedzie.

Daj fotke uszkodzenia to mniej wiecej Ci powiem ile naprawa.

wojzel - Czw Kwi 29, 2010 20:19

kolego w Legnicy ojciec mojego kolegi ze studiów zajmuje się regeneracją felg aluminiowych :) ma wedlug mnie atrakcyjne ceny.. 50zł za felge (w cenie malowanie) :) jeśli będziesz potrzebował jeszcze kiedyś kogoś z branży to pisz na priv :)