Zobacz temat - [R220 SDI] Problem z drzwiami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SDI] Problem z drzwiami

Bordos - Pią Kwi 23, 2010 11:28
Temat postu: [R220 SDI] Problem z drzwiami
Mam dość nietypowy problem z drzwiami.
Ostatnio moi pasażerowie (nie wiem czemu) nauczyli się trzaskać drzwiami, i w drzwiach pasażera coś się chyba poluzowało, bo efekt jest taki, że przy zatrzaśnięciu się drzwi coś w nich dodatkowo stuka. Co to może być?

Druga sprawa: tylne drzwi w moim Roverku są praktycznie nie używane, przez co otwierają się z dość dużym oporem (każdy otwiera tylko na 1 stopień wychylenia bo na drugi jest trudno). Przesmarowałem zawiasy, prowadniczkę i nadal tak jest...
Dodam, że auto jest bezwypadkowe i nic tam krzywo czy cuś nie jest.

szoso - Pią Kwi 23, 2010 11:35

Bordos napisał/a:
Co to może być?

Bordos nikt tu nie jest jasnowidzem :wink:
po prostu musisz zdjąć boczek i sam zobaczyć

colin1983 - Pią Kwi 23, 2010 11:42

Co do trzaskania to któraś ze spinek musiała puścić bo sam tak mam u siebie jutro biorę się za to CO do ciężkiego otwierania to polecam zdjąć ograniczniki sprawdzić tą gumę co jest na końcu przesmarować ją miałem to samo ale nie bawiłem się w smarowanie tylko kupiłem drugie kłopot minął
leszczu - Pią Kwi 23, 2010 15:08

Bordos napisał/a:
Druga sprawa: tylne drzwi w moim Roverku są praktycznie nie używane, przez co otwierają się z dość dużym oporem (każdy otwiera tylko na 1 stopień wychylenia bo na drugi jest trudno). Przesmarowałem zawiasy, prowadniczkę i nadal tak jest...
Dodam, że auto jest bezwypadkowe i nic tam krzywo czy cuś nie jest.

Temat był już poruszany na forum. Przypominam sobie, że problem leżał chyba po ogranicznikach drzwi :wink:

colin1983 - Pią Kwi 23, 2010 15:13

leszczu19901 napisał/a:
Temat był już poruszany na forum. Przypominam sobie, że problem leżał chyba po ogranicznikach drzwi :wink:
to ja o tym pisałem do wojzel radziłem mu co zrobić to jego temat był