Zobacz temat - zmiana radia w rover 25
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - zmiana radia w rover 25

mruwesku - Nie Kwi 25, 2010 10:09
Temat postu: zmiana radia w rover 25
Mam pytanko, czy przy zmianie radia w roverku 25 będą mi działać przyciski zmiany głośności i piosenki w kierownicy? Słyszałam bowiem, ze tylko przy oryginalnych radiach to ze sobą współgra, natomiast przy innym radiu stracę tę możliwość...Proszę o info, jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat... Z góry dzieki...
staf - Nie Kwi 25, 2010 10:26

Myslę że nie uda Ci sie podłączyć. Mój syn kupił i zmienił radio w Oplu.....i nie dało rady podłączyć do sterowników w kierownicy.
mruwesku - Nie Kwi 25, 2010 11:28

Dzieki za odpowiedź Staf:)
Ale kurcze.... moje radyjko już jest po dość dużych przejściach, a po za tym mp3... pełno kabli mi sie wala i średnio wygodne to wszystko...
Może ktoś zna jakiegoś magika, lub podpowie jak to zrobić....
Ja kobieta pracująca, żadnej pracy sie nie boje :razz: , tylko jak się wziąć za ten temat??

darek_wp - Nie Kwi 25, 2010 12:00

Jest niestety tak jak napisał staf - wymiana radia na inne niż oryginał rover-a wyłącza możliwość sterowania go z kierownicy. Układ przycisków w kierownicy jest podłączony do specjalnego interfejsu w radiu. Pozostaje kupić radio z pilotem i zamontować go na kierownicy :smile:
zouza - Nie Kwi 25, 2010 12:02

mruwesku, radio w R jest w dość wygodnym miejscu, może poużywaj go nie z kierownicy i zobaczysz czy tak by nie mogło być. Oryginalne jest takie sobie, myślę, że warto je zmienić na coś fajniejszego.
mruwesku - Nie Kwi 25, 2010 14:54

dzięki za rady... łudziłam się, że jakoś uda mi się to połączyć, ale nic... będę myśleć dalej:)