Zobacz temat - Informacje dla MaReK,a i nie tylko
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Informacje dla MaReK,a i nie tylko

zetes - Wto Kwi 27, 2010 11:47
Temat postu: Informacje dla MaReK,a i nie tylko
Drogi przyjacielu MaReK,u, dzięki za pochwały. Jak się zorientowałeś jest moją zasługą, że
w braci Roverkowej jest już drugie pełnoletnie pokolenie. To ja wychodowałem przez jakiś czas Roverkowicza nr 1. Zapewne wiesz o kogo chodzi. Nie ode mnie to już zależy, ale mam nadzieję, że na następnym wiosennym zlocie pojawi się przedstawicielka lub przedstawiciel 3-go pokolenia. Powiększyłem również rodzinę Roverkową jeżeli chodzi o skład rzeczowy bo obok R 400 mogę się pochwalić posiadaniem R 75. Teraz już żartobliwie /może będzie czytał to ktoś z Zarządu/ z uwagi na powyższe oprócz Twoich pochwał, które sobie bardzo cenię i cieszę się z nich, należy mi się medal :grin: Pozdrawiam :!:

kasjopea - Wto Kwi 27, 2010 11:49

Rozpatrzy się :spoko:
zetes - Wto Kwi 27, 2010 11:54

kasjopea napisał/a:
Rozpatrzy się


O, już przedstawiciel Zarządu okazał tak szybko zainteresowanie :razz:
Monika serdeczne dzięki :przytul:

walkie - Wto Kwi 27, 2010 12:06

zetes, gratulacje :)
MaReK - Wto Kwi 27, 2010 14:50

3-pokolenie? To ono się pojawi od razu z prawem do jazdy ;D ?
No i pytanie nurtujące wielu z nas, czy szanowny nasz kolega, serdeczny przyjaciel, kompan podróży na Sveti-Juri Emes przygotował w raz ze swoją ukochaną Anną jakąś niespodziankę ? ;)

Zetes, czyli macie 1x75, 1x45 i 1x400 ;D ?

Brt - Wto Kwi 27, 2010 14:59

MaReK napisał/a:
No i pytanie nurtujące wielu z nas, czy szanowny nasz kolega, serdeczny przyjaciel, kompan podróży na Sveti-Juri Emes przygotował w raz ze swoją ukochaną Anną jakąś niespodziankę ?

Oooooo to samo miałem zapytać :lol: ;)

zetes - Wto Kwi 27, 2010 19:54

MaReK napisał/a:
Zetes, czyli macie 1x75, 1x45 i 1x400 ?


tak, z tym, że 45 jest wystawiona na licytacje :sad:

MaReK - Sro Kwi 28, 2010 09:19

A czemu 45 a nie 400?
kasjopea - Sro Kwi 28, 2010 09:20

Z tego, co pamiętam 400 ma niższy przebieg, ale może coś źle kojarzę :wink: .
MaReK - Sro Kwi 28, 2010 09:22

To zamiencie je przodami i klapą bagażnika ;)

Zetes, a co do mojego pytania na temat emesa, rozumiem, że o tym dowiemy się na Zlocie ;)

emes - Sro Kwi 28, 2010 21:15

Jeżeli chodzi o to, dlaczego 45 a nie 400. 400 ma mniejszy przebieg, ale główne powody sprzedaży 45 podałem w ogłoszeniu. Pojawiło się późno właśnie dlatego, że ciężko było podjąć decyzję :( Ostatecznie zapadła decyzja o sprzedaży 45 :( Nie ukrywam, że przód 45 chętnie bym zatrzymał. Ale linia musiałaby być od 400. Zawsze cierpiałem na sedany. A już szczególnie po przyprowadzeniu 75 zetes'a, po przejechaniu trasy mam też i na to auto smaka :mniam: :lol:

Chociaż to nie ja jestem adresatem pytania nurtującego zapewne wielu z nas, chętnie odpowiem ;) Wątek czytałem już wczoraj, ale że spieszyłem się na imprezę, nie dałem rady już nic napisać.

Odpowiadając na pytanie dotyczące 3 pokolenia. Uczestnik eskapady na Sveti-Juri wraz z ukochaną Anną nie szykują niespodzianki w postaci 3 pokolenia... Jeszcze nie szykują :lol: :razz:

Niemniej jednak, z tego też miejsca, chciałbym ponownie podziękować wszystkim za liczne gratulacje, które otrzymałem do tej pory :lol:

walkie - Sro Kwi 28, 2010 21:21

emes napisał/a:
Odpowiadając na pytanie dotyczące 3 pokolenia. Uczestnik eskapady na Sveti-Juri wraz z ukochaną Anną nie szykują niespodzianki w postaci 3 pokolenia... Jeszcze nie szykują :lol: :razz:

Niemniej jednak, z tego też miejsca, chciałbym ponownie podziękować wszystkim za liczne gratulacje, które otrzymałem do tej pory :lol:


srutututu :P