Zobacz temat - [R620] Łącznik drążka stabilizatora tylny ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Łącznik drążka stabilizatora tylny ?

maG_xx - Wto Kwi 27, 2010 22:12
Temat postu: [R620] Łącznik drążka stabilizatora tylny ?
ostatnio chciałęm wymienic łacznik drazka stabilizacyjnego w swoim roverku wykreciłem ją, ale okazało sie ze jedna guma nie jest na łaczniku tylko na samym drążku. Z tego co widze jest to czesc nie wymienialna, jakieś pomysły ?
thef - Wto Kwi 27, 2010 22:27

Wklejam Ci rysunek, możesz zaznaczyć, o którą gumę Ci chodzi? Będzie wtedy łatwiej coś doradzić.
zuber84cool - Wto Kwi 27, 2010 23:04

Właśnie o którą dokładnie gumę chodzi? thef nie widać rysunku albo ja nie widzę... :wink:
thef - Wto Kwi 27, 2010 23:11

Już wklejam, napisałem, a zapomniałem o załączniku ;)
maG_xx - Sro Kwi 28, 2010 00:11



Uploaded with ImageShack.us

to bedzie to, z jenej storny gumka z z grugiej zostaje na drażku

thef - Sro Kwi 28, 2010 08:24

Zaznaczyłeś cały łącznik stabilizatora i dalej nie wiem, o którą gumę chodzi :) . Z rysunku nie widać, żeby nie dało się którejś gumy łącznika wymienić. Nie wiem też jak guma łącznika ma być na stabilizatorze a nie na łączniku. No chyba, że chodzi Ci o silentblock, ale tenże też się normalnie zdejmuje odkręcając jego uchwyt.
maG_xx - Sro Kwi 28, 2010 09:04

no i właśnie na nim sa te gumki ! od górnej strony gumka znajduje sie w łaczniku, a w miejscu gdzie sie łaczy z cąły drazkiem po wykręceniu sruby gumka zostaje na drążku stabilizacyjnym !? widać na rysunku ze przez dolny otwor idzie tylko sruba z nakretką.
thef - Sro Kwi 28, 2010 09:39

Ok, już rozumiem :) No to trzeba ją wycisnąć z drążka stabilizatora albo jakąś praską, albo jakimś przyrządem naprędce uknutym w garażu ;) . http://www.tomateam.pl/sk...m_dzial=-&c=673 z tego zdjęcia wynika, że guma ta jest chyba w komplecie z łącznikiem, zatem jest wymienialna.
maG_xx - Sro Kwi 28, 2010 16:38

[ Dodano: Sro Kwi 28, 2010 16:38 ]
dokładnie, nie miałem o tym wyobrażenia jak nie zobaczyłem zamiennika a w komplecia gumke na drążek :) wybiłme tulejka i sciągnołem.
Dzięki za zainteresowanie !
ps. na tej stronie co podałes jest koncówka jamato za prawie 70 pln! ja kupiłme u siebie w miescinie za 55 :D
pozdrawiam

Perez - Sro Kwi 28, 2010 17:16

maG_xx napisał/a:
na tej stronie co podałes jest koncówka jamato

Kager robi trwalsze jezeli o to chodzi.

thef - Sro Kwi 28, 2010 17:25

Jest również dostępna oryginalna, sygnowana przez Rovera w cenie około 75 zł na zamówienie.
zuber84cool - Sro Kwi 28, 2010 22:03

thef napisał/a:
Jest również dostępna oryginalna, sygnowana przez Rovera w cenie około 75 zł na zamówienie.
to ja właśnie brałbym takie :wink:
maG_xx - Czw Kwi 29, 2010 21:29

nic sprzedawca nie mowił o rekomendowanych przez rovera, a gdzie taki zamawiac? przecież salonów nie ma :)
thef - Czw Kwi 29, 2010 21:42

maG_xx napisał/a:
nic sprzedawca nie mowił o rekomendowanych przez rovera, a gdzie taki zamawiac? przecież salonów nie ma :)
Takie możesz kupić w Tomateam http://www.tomateam.pl/sk..._dzial=-&c=1191
maG_xx - Pią Kwi 30, 2010 01:23

kurde mam jeszcze jedne problem coś mi puka w przednim zawieszeniu dokładnie z lewej stronyw momencie gdy np. gdy sie zatrzymuje przed skrzyzowanie to w momeci gdy auto sie zatrzymuje puszczam pedał hamulca jest taki dzwiek dzisny takie "pama !" nie wiem jak to opis ale chyba założe w oddzielnym temacie, Zastanawiam sie czy na wahaczy łączeniu nie ma jakiegoś sworznia i czy nie jest on wybity?