Zobacz temat - [R200 All] Dziwne cos w układzie ogrzewania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 All] Dziwne cos w układzie ogrzewania

dzieju - Sro Maj 05, 2010 18:47
Temat postu: [R200 All] Dziwne cos w układzie ogrzewania
Czy wi ktos co to jest ?

I czy nie powinno byc zaczepione o to nizej ? mowa o oczku z drutu wychodzacego z opancerzenia i wystajaca dzwigienke :D

Do czego to sluzy ? i cyz to zalozyc ?


Remigiusz - Sro Maj 05, 2010 18:52

dzieju, powinno być to zaczepione zobacz czy działa tobie ogrzewanie :mrgreen:

Jest to wajcha to otwierania zaworu żeby płyn chłodniczy tobie podgrzewaj nagrzewnice :razz:

dzieju - Sro Maj 05, 2010 19:04

Grzeje pieknie naprawde :D

Dzis staralem sie to zalozyc palcami ale jest chyba zapieczone ...

Czyli jutro zapne sie do tego z kolega mechanikiem i zaolozymy to cos :D

kasjopea - Sro Maj 05, 2010 20:04

dzieju, czy mógłbyś jakoś sprecyzować swój problem w temacie?
sTERYD - Sro Maj 05, 2010 20:20

ogrzewanie działa, bo teraz jest na maxa otwarte, ale w lato możesz się lekko pocić, bo samo przesłanianie nagrzewnicy nie powoduje odcięcia ogrzewania w 100 procentach...
dzieju - Pon Maj 17, 2010 12:52

Klimatyzacja dziala i jest chlodno fajnie ale rozumiem ze bedzie wydajniejsza jak ten zawor bedzie pracowal poprawnie ... dam znac jak postepy moze cos sie urwie :/

[ Dodano: Pon Maj 17, 2010 12:52 ]
zalozylem to cos te linke na ten precik i prysnolem WD chodzi lepiej ale jak tym stwerowac ? jak sprawdzic czy to dziala gdziue co ruszyc aby sie to poruszylo ?

siwrelax - Wto Maj 18, 2010 01:08

Wydaje mi się, że trzeba pokręcić regulatorem temperatury w kabinie, żeby ruszyć tą linkę, ale nie jestem pewien, czy to jest od tego... Gdzie to wypatrzyłeś? Chodzi mi o to, skąd pod maską jest dostęp do tej linki. U mnie ogrzewanie przestało działać i cały czas leci zimne powietrze, być może właśnie tam jest problem w moim Roverku? Napisz gdzie to mogę znaleźć, to jutro sprawdzę.
dzieju - Czw Maj 20, 2010 21:43



Ruszalem suwakami i gałkami w kabinie słychać jak cos klapie jakies klapki nawiewów ale ta linka ani drgnie :D

[ Dodano: Czw Maj 20, 2010 21:43 ]
SPRAWA ROZWIAZANA

Ta linka na foto wyzej nie zaczepiona jest podpieta z inna niebieska linka do galki na srodku zimno-cieplo

Dzis rozebralem srodek i okazalo sie ze linka spadla po tym jak to miejsce na foto ten zawor zapiekl sie i linka spadla z mechanizmu galki.

Dziekuje za pomoc mozna sprawe uznac za zamnkieta .


Cieplo jest teraz cieplejsze a zimno zimniejsze :D