Zobacz temat - [416 Si 1997] podnośnik szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416 Si 1997] podnośnik szyby

RealPorter - Sob Maj 08, 2010 18:42
Temat postu: [416 Si 1997] podnośnik szyby
Witam!

Problem polega na tym ze szyba z przodu od kierowcy wyskakuje z gumy jak się ja podnosi, elementy mechanizmu widać ze były prostowane...

i tu pytanie czy podnośnik szyby będzie pasował od anglika ?? i czy wymiana mechanizmu powinna naprawić ten problem?

Pozdro!

darek_wp - Sob Maj 08, 2010 23:13

Mechanizm będzie pasował. Jeśli jest to jego wina to wymiana powinna załatwić sprawę.
rtworek - Nie Maj 09, 2010 08:19

W moim przypadku wymiana podnośnika nic nie dała, szyba dalej wyskakuje z prowadnicy.
A prowadnica od anglika pasuje tylko musisz przełożyć silnik.

tezewiusz - Nie Maj 09, 2010 12:55

spróbujcie przestawić prowadnice(jedną śróbkę od prowadnicy można dać w górę lub w dół ta z lewej strony ona troszeczkę pomaga jeśli szyba ucieka ,ponadto na prowadnicy nie możę być luzów ,ja przełożyłem całe drzwi od anglika bo w poprzednich blachę mi aż wyginało przerąbane miałem z prowadnicą bo musiałem ręczną na automata przerobić ale zrobione chodzi jak nóweczka ,Pozdrawiam
tolik - Nie Maj 09, 2010 17:27
Temat postu: szyba
Jeśli szyba wyskakuje to prawdopodobnie nie jest oryginalna rovera tylko np: wstawiona od bliźniaczej Hondy - niby to samo a jednak profil szyby troszeczkę inny i nie będzie sie trzymać w prowadnicy gdzie jest wklejona tylko z niej wyskoczy - nawet po jakim czasie.
RealPorter - Pon Maj 10, 2010 19:11

no nic, kupilem podnosnik od anglika, jezeli wymiana plus regulacje nie wystarcza, zakupie szybe od roverka...