Zobacz temat - podlokietnik r200 a r400
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - podlokietnik r200 a r400

Matius - Sob Maj 15, 2010 14:27
Temat postu: podlokietnik r200 a r400
Witam,

mam pytanie... dużo osób piszę że od rovera r400 nie pasuje podłokietnik do r200... jest to jakoś udowodnione? Co się dzieje? za krótki? za długi? za szeroki? w czym jest problem?

piszę bo chce zrobić wszystkie elektryczne szyby a w r400 są już guziczki ładnie zamontowane i nie musiałbym się martwić...

z zdjęć wydaje mi się że podejdzie tylko nie będzie pasować wizualnie bo końce podłokietników tam gdzie się je łączy z tunelem są inne... czy tylko o to chodzi a tak poza tym to będzie pasować?

leszczu - Sob Maj 15, 2010 14:42

Wiesz co raczej chyba pasuje :grin: .Kiedyś widziałem ogłoszenie R200 i miał on właśnie podłokietnik od R400. Chyba mam gdzieś fotkę jak to wygląda. :grin:

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 14:42 ]
O to fotka

Matius - Sob Maj 15, 2010 15:32

wygląda gorzej niż myślałem ;/ ale jakby go tak zamontować a w tunelu od r200 wywalić guziczki od szyb (bo będziemy je już mieć w podłokietniku) to po prostej będzie ta sama wysokość tylko okropnie wielka szpara... hmm... jeszcze można pomyśleć żeby dokroić coś z tunelu r400 ale to już rzeźba... jakby pospawać to plastikiem i ewentualnie jakoś jeszcze to obić czymś albo zasłonić heh ;p


niżej fotka o co mi chodzi :)

leszczu - Sob Maj 15, 2010 15:50

Dużo roboty. Nie lepiej poszukać sobie podłokietnika od tomcata lub hondy concerto
Matius - Sob Maj 15, 2010 21:31

czy ja wiem czy tak dużo... dla chcącego nic trudnego... o to mi w tym wszystkim chodzi żeby były guziki na szyby... bo będę wstawiał też na tył no ale nie mam pomysłu zbytnio gdzie to rozmieścić... chyba że jakoś w boczku no ale tam nie ma na to miejsca ;/ masakra...

dobra dzięki za info.

Rafi200 - Nie Maj 16, 2010 12:33

Bodajrze w niektórych modelach R25 albo w MG ZR były montowane szyby elektryczne z tyłu.Poszukaj a powinieneś znajść cały mechanizm i przyciski.
Jakis czas temu na allegro widziałem...

Matius - Nie Maj 16, 2010 21:02

ja nawet dzisiaj widziałem... komplet boczków plus mechanizm plus dla kierowcy coś tam... 650zł... trochę dużo...

boczki i tak będę wymieniał no ale 650zł + wysyłka? nie mam...



jak prąd woda internet i żywność będzie za darmo to kupię sobie takie boczki z elektrycznymi szybami :>


ale z drugiej strony... kupować elektrykę do szyb +/- 100zł za same boczki to po 80zł średnio sztuka (można kupić taniej i drożej) to już daje około 500 z przesyłkami... 150 za to że to po lifcie ;p

Rafi200 - Nie Maj 16, 2010 21:38

To coś tam dla kirownicy to pewnie blokada otwierania szyb tylnych ;)
Ja na Twoim miejscu nie bawił bym się w podłokietniki od 400 bo (nie oszukujmy się) nigdy tego nie złozysz tak jak seria wychodzi...Jak sam wspomniałeś mechanizmy przełączniki instalacja to kwota rzędu 500zł+ jeszcze podłokietnik i Twoja robota i nerwy.A tak to za 650 zł masz wszystko oryginalne,bedzie ładnie wyglądało,nie będzie szpeciło autka w środku...

To jest tylko moje skromne zdanie a Ty zrobisz jak będziesz uważał.
Ja jestem "pedancik" i lubie jak wszystko jest dopasowane i zgrane :) Nie wiem jak Ty ;)

Matius - Nie Maj 16, 2010 23:39

no przecież maniany nie odwale ;p też nie lubię jak coś mi nie pasuje... no ale tylko zapytałem dostałem odpowiedz i rezygnuje ;p myślałem że jakimś niewielkimi przeróbkami coś da rady z tym zrobić no ale myliłem się...

dzięki za odpowiedzi.