Zobacz temat - [R620] Przy odpalaniu i gaśnięciu tłucze się tłumik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Przy odpalaniu i gaśnięciu tłucze się tłumik

CHOROMANSKI - Pon Maj 17, 2010 16:23
Temat postu: [R620] Przy odpalaniu i gaśnięciu tłucze się tłumik
witam mam problem zahaczyłem układem wydechowym o podłoże chyba... i teraz przy odpalaniu tłucze się tłumik i przy gaśnięciu jak sie telepie na boki jak to zlikwidować?? proszę o pomoc
Jugol - Pon Maj 17, 2010 16:29

...najlepiej wleźć pod auto i posprawdzać mocowania tłumika, czy czegoś nie oberwałeś, albo nie zgubiłeś którejś gumy na której jest on podwieszony
thef - Pon Maj 17, 2010 16:29

Zejdź pod auto i sprawdź czy nie wygiął się któryś z wieszaków wydechu. Jeśli tak, to wystarczy to skorygować.
przemek199 - Pon Maj 17, 2010 19:54

Witam!
Miałem to samo zimą i na 90 % to samo jest u ciebie otwórz maskę i popatrz za silnik pod samą ściankę grodziową, tam gdzie jest katalizator albo łącznik elastyczny nie pamiętam dokładnie, Z góry patrząc za silnikiem masz taka blaszkę przykręconą na dwie sruby i od niej pręt na którym jest guma i wisi tłumik, to jest pierwszy trzymak tlumika od kolektora, u mnie wlasnie ta blacha pękła i taki dzwiek wydawalo...Wyciągnełem to przez góre i pospawałem, na wierzchu wzmocniłem płaskownikiem i smiga... Pozdro!

CHOROMANSKI - Wto Maj 18, 2010 22:33

tak to w polowie auta taka blaszka nad rura uderzala w rure przy rozruchu dzieki za pomoc