Zobacz temat - [416si 96r.] Wycena...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416si 96r.] Wycena...

dafit - Nie Maj 23, 2010 13:13
Temat postu: [416si 96r.] Wycena...
Się tak zastanawiam bo wystawiłem moje cacuszko niestety na sprzedaż i z ceną niby sie zdecydowałem na 7200zł ale czy to dobra cena ? po ile takie chodzą teraz bo na allegro jest bardzo duża rozbieżność w cenie i tak trudno swojego obiektywnie wycenić , mam ponadto klienta ale wczoraj powiedziałem mu 6900 nostatecznie no i jeszcze chciał to przemyślać czy naprawdę tak cena spadła ? bo mimo że mam go tylko pół roku to i tak jestem parę ładnych zł do tyłu
moje ogłoszonko http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=55403
uwzględniając stan i wymienione klocki i plyny i dodatkowe zimówki to czy warto jeszcze zjeżdżać poniżej tych 6900zł ??
zapomniałem dodać w ogłoszeniu jeszcze że pęknięta jest przednia szyba co prawda nie aż tak dużo no ale jest, akurat na tym przyciemnieniu u góry i nie widać tego aż tak, ale przegląd przeszedł z tym ...

staf - Nie Maj 23, 2010 13:27

Myślę że cena 7200 jest odpowiednia. Jednak powinieneś liczyć sie z tym ze te 200 to na ewentualne opuszczenie, może nie całe, ale jednak.
macikd - Nie Maj 23, 2010 13:35

Moim zdaniem cena jak najbardziej odpowiednia, tym bardziej że na ładnych alu i w środku zadbany :wink:
dafit - Nie Maj 23, 2010 13:36

no tak z tym się oczywiście że liczyłem, licze sie nawet do tych 6900 ale no chyba niżej to nie ma co się wygłupiać nie ?
staf - Nie Maj 23, 2010 13:44

dafit napisał/a:
no tak z tym się oczywiście że liczyłem, licze sie nawet do tych 6900 ale no chyba niżej to nie ma co się wygłupiać nie ?

Popatrzyłem teraz na inne ogłoszenia tego modelu.
Twoja cena w porównaniu z innymi wcale nie jest wysoka.
7000 powinieneś wziąć. Powodzenia.