Zobacz temat - [r214si 97r] falujaca wskazowka temp.silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214si 97r] falujaca wskazowka temp.silnika

ReVoR - Pią Maj 28, 2010 15:47
Temat postu: [r214si 97r] falujaca wskazowka temp.silnika
jest jakis czujnik od wskazowki temp.silnika? (zegar na desce)
Adrian - Pią Maj 28, 2010 17:24

Jest u nas na forum coś takiego jak wyszukiwarka. Odrobina chęci i wszystko znajdziesz. Ten temat był poruszany setki razy. :wink:
ReVoR - Pią Maj 28, 2010 17:54

a jak nie mam checi to co? zbijesz mnie?
przed napisaniem tematu sprawdzalem i nic nie wyskoczylo :evil:

Adrian - Pią Maj 28, 2010 18:11

Poćwicz to wpisywanie... :wink: Pierwszy lepszy temat o czujnikach:

http://forum.roverki.eu/v...nik+wska%BCnika

Masz tam również linka do sklepu gdzie można go kupić, z tym, że ostatnio trochę jest problemów z obsługa klienta u Tomiego. Nie ma zamienników tego czujnika. Pozostaje zakup tego oryginała lub jakaś używka ze szrotu. Jakie masz objawy awarii czujnika?

ReVoR - Pią Maj 28, 2010 18:26

u tego tomiego to raczej juz nic nie kupie,zamowilem 2 tyg. temu pare rzeczy (wplata na konto) a tu ani przesylki ani telefonow nie odbiera,na maile nie odpisuje :evil:
a co do tematu to nie mam zadnych problemow typu"odpalam auto a went.sie zalancza" po prostu faluje wskazowka temp.silnika i tyle,nic wiecej! wiec chce wiedziec co kupic(czujnik temp chlodzenia czy jakis czujnik temp.silnika(jak jest)...a do swojego rovera tylko orginały pakuje wiec cena mnie nie przestrasza... :lol:

Adrian - Pią Maj 28, 2010 18:36

Sprawdź jeszcze kabelek od czujnika czy jest OK. No i wtyczkę przeczyść. Tutaj:
http://www.mgfcar.de/sensor/
masz fotkę gdzie on się znajduję (akurat tu jest czarny - starsza wersja). Możesz też pomierzyć ten czujnik (dane są na stronce) i sprawdzić czy daje dobre odczyty.

ReVoR - Pią Maj 28, 2010 18:50

tez mam czarny ten czujnik,przeczyszcze go[moze cos to da] kabelek jest lekko zgnieciony :roll: moze to jest przyczyna :???: