Zobacz temat - Kupno rover 45
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Kupno rover 45

diabliz - Czw Cze 03, 2010 09:37
Temat postu: Kupno rover 45
Witam

Od niedawna zacząłem interesować się marką rover. Podoba mi się model 45. Mam kilka pytań. Często słyszę o problemie ze skrzynią biegów "wsteczny". Czy już modele późniejsze pozbyły się tej wady? Jak tak to od którego rocznika. Z tego co czytałem wole benzyniaka.

Natknąłem się na taką ofertę:

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11649835

Wyjęte radio jeszcze tydzień temu na zdjęciach tam było :P Co sądzicie o tym silniku 1,4? Czy jest wystarczający. Jak patrze na ilość koni to w sam raz. Nie ma szaleństwa ale jest ok.

Proszę o opinie :)

magneto - Czw Cze 03, 2010 10:25

diabliz napisał/a:
Często słyszę o problemie ze skrzynią biegów "wsteczny".

Pierwszy raz o tym slyszę, albo mało czytam forum.U mnie nie występuja żadne problemy ze skrzynią- przebieg 212tyś.km
diabliz napisał/a:
Co sądzicie o tym silniku 1,4?

Moim zdaniem mało.1.8 powinien byc ok

borsi - Czw Cze 03, 2010 12:08

Ta kierownica jakaś wytarta ciut....
Nie podobają mi się drzwi od kierowcy albo to światło tak pada.
Drogo moim zdaniem.
103 Konie

diabliz - Czw Cze 03, 2010 15:37

Może rzeczywiście ten silnik 1,4 jest za mały. Chodzi mi ogólnie o samą markę przeczytałem ze są mało awaryjne. Z tego co widzę są dobrze wyposażone i cenowo atrakcyjne. Mało tego jeździ po ulicach, ale to dobrze.,Jak to jest z waszymi samochodami polecacie je?
staf - Czw Cze 03, 2010 15:47

Z awaryjnością na pewno jak i w innych markach jest różnie. Ja kiedyś przez kilka lat jeżdziłem R216GTI, byłem bardzo zadowolony. Silnik Hondy, benzyna, 1,6 poj. Teraz od roku mam R75 i jak dotychczas jestem bardzo zadowolony. Zadowolony nie tylko z wyglądu auta i jego małej popularności ale również z komfortu jazdy. Po za tym Rover-ki maja duszę, mają coś w sobie czego nie można opisac i powiedzieć o innych markach. Są wyjatkowe. Osobiście polecam. :smile: