Zobacz temat - [R214 Si 97] trudności z odpaleniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si 97] trudności z odpaleniem

NoVik - Pią Cze 04, 2010 16:38
Temat postu: [R214 Si 97] trudności z odpaleniem
Witam mam pewien problem z moim roverem. Autko stoi w garażu nie jest mu ani zimno ani ciepło mimo to ma problem z odpaleniem. Żeby go odpalić muszę wcisnąć pedał gazu wtedy autko załapie odpali i chodzi miodzio, jeżeli tego gazu mu nie dodam po prostu nie odpala. Jaka może to być przyczyna. Dałem go do znajomego do przeglądu, co prawda znajomy nie jest jakimś tam zawodowym mechanikiem ale dużo pracował przy roverach kilka modeli naprawił. Niestety nie udało mu się poradzić z moim, podłączał go pod komputer ale komputer nie wykrył żadnych błędów. Miał ktoś już podobny problem ?? ?
ArekL - Sob Cze 05, 2010 00:20

Jak już odpali to pracuje normalnie czy ma jakieś objawy typu silnik się trzęsie, przerywa itp.?

Jakie masz obroty na ciepłym i jakie na zimnym? Kiedy świece zmieniane?

Gazu nie masz, zgadza się?

R-200 - Sob Cze 05, 2010 13:38

Silniczek krokowy? :cool:
NoVik - Nie Cze 06, 2010 01:07

a więc tak żadnych dziwnych objawów nie ma silnik pracuje równo na zimnym około 1100 na ciepłym coś około 900, świece zmieniane pól roku temu z tym że ten rover przez te pół roku bo tyle go mam wyjechał z garażu max 5 razy, zgadza się gazu nie mam.


Silniczek krokowy sprawny podmieniany z innego rovera 200 problem z odpalaniem nie ustąpił


Niedługo dostanę od tego mojego znajomego listę rzeczy które były podmieniane z innego rovera (na chodzie) do mojego, wtedy będzie jasne co było sprawdzone a co ewentualnie jeszcze trzeba sprawdzić z czym on sobie nie poradził lub zapomniał.