Zobacz temat - [420 Si] Roverek nie odpala wogole :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [420 Si] Roverek nie odpala wogole :(

chrupol - Wto Cze 22, 2010 07:45
Temat postu: [420 Si] Roverek nie odpala wogole :(
Witam

To moj drugi przypadek ok 1 tyg. temu mialem ten sam problem, krece kluczykiem - rozrusznik kreci ale nie pali, spuscilem auto z gorki i na dwojce jakos odpalil ...

Dzisiaj podobna sytuacja krece i nic, sposcilem z gorki i nic zamaly chyba byl ped zeby go odpalic, no i pytanko od czego zaczac? Ojciec mowil, ze swiece - chyba wysoce prawdopodobne, ktos ma jeszcze jakies pomysly ? Immobilaizer chyba by nie pozwolil odpalic auta z gorki (jak za 1 razem)

sobrus - Wto Cze 22, 2010 07:51

Nie spuszczaj auta z górki na dwójce, bo będziesz musiał zafundować sobie nowy silnik.
Jak już to na czwórce i ostrożnie.

Świeca, kable WN, cewka, czujnik położenia wału, sprawdz czy jest iskra i paliwo.

Immo raczej nie, skoro z górki odpalił.

chrupol - Wto Cze 22, 2010 08:11

OK a czy te swiece beda pasowaly NGK V-LINE 28 BKR6E
http://allegro.pl/item108...e_28_bkr6e.html

ta ich sciaga jakas dziwna nie wiem czy pasuja czy nie akurat gosciu z bialegostoku jest cena tez chyba ok

- kable zmienialem ok 1,5 roku temu wiec chyba sa ok ale sprobuje wpierw samemu swiece wymienic, pozniej najwyzej do elektryka podjade

greg-si - Wto Cze 22, 2010 08:42

dorzucę palec rozdzielacza. Ostatnio koledze z forum padł i przerzuciliśmy ode mnie i samochód zaczął chodzić.
chrupol - Wto Cze 22, 2010 20:41

z czystej ciekawosci spytam gdzie jest ten palec rozdzielacza akurat mam 420 si i nie bardzo sie orientuje

[ Dodano: Wto Cze 22, 2010 20:41 ]
hmm wrocilem z roboty i poszedlem po kluczyk zapasowy otworzylem nim drzwi i odpalil od razu moze to wina slabej bateri w starym pilocie postaram sie ja wymienic w krotkim czasie o ile to moglo byc przyczyna no ale poki co odpala za 1 razem